3 Ocak haftası vizyona giren filmler!

Yabani

Film, çocuklarını kaybetmenin acısı ile baş etmeye çalışan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Igor ile Polina’nın tek çocukları Vanya kaybolmuştur. Ortadan 4 yıl geçmesine karşın olay bir türlü çözülemez. Genç çift devayı birebir yaşlarda bir erkek çocuk evlat edinmekte bulur. Bu yeni çocuk giderek biricik Vanya’larına benzemeye başlar. Bu durum başta çok da sorun yaratmaz. Ancak olaylar olağan gelişmeyecektir. Zira bu yeni Vanya “garip bir çocuktur”. Hatta garipten de öte, insan dışı bir varlık, bir “yabani”dir.

The Grudge

Grudge, Nicolas Pesce tarafından yazılan ve yönetilen ve Sam Raimi, Rob Tapert ve Taka Ichise tarafından üretilen bir Amerikan doğaüstü dehşet sinemasıdır.

Filmin konusuna gelince; bekar bir anne ve genç bir dedektif ile birlikte mahallesinde bulunan konutta yaşanan bir cinayeti araştırmaya başlar. Banliyöde bulunan konutun genç annesi, tüm ailesini meskenin içinde katletmiştir. Olayı incelemekle görevlendirilen bir dedektif ve bayan, araştırmalarını ilerlettikçe konutun, içinde yaşayanları mevte mahkum eden bir hayalet tarafından lanetlendiğini keşfeder. Bulunduğu bölgedeki laneti öğrenen bekar anne, kendisini ve oğlunu lanetli konuttaki şeytani ruhlardan kurtarmak için amansız bir çabanın içine girer.

Judy

Film, efsanevi oyuncu ve müzikçi olan Judy Garland’ın hayatını husus alıyor. Ünlü oyuncu, Hollywood’a feda edilen çocukluğunun anıları ve çocuklarının yanına, meskene dönme isteğinin kendisinde meydana getirdiği ruhsal durum ile gayret etmek zorunda kalır.

2177 Hackerları

Film, hafızasını kaybetmesine neden olacak bir olayın akabinde, peşine düşen adamlardan kaçmaya çalışan bir adamın kıssasını mevzu alıyor. Bu genç bir adam gözlerini açtığında, kim olduğuna dair hiçbir fikri olmadığının farkına varır, zira hafızasını kaybetmiştir ve hayatı için peşinde olanlardan kaçmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu