30. İTÜ EMÖS, “Yansımalar Evreni” Konseptiyle Başladı!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (EMÖS), 1500’ü aşkın öğrencinin katılımıyla 21-25 Mayıs’ta İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleşiyor.

Başta endüstri mühendisliği olmak üzere her bölüm ve sınıftan tüm öğrenciler; 5 gün sürecek olan EMÖS etkinliğinde yer alabilecek. 3 gün sürecek olan oturumlarda ünlü isimler ile öğrenciler bir araya gelecek.

30. İTÜ EMÖS’te “Yansımalar Evreni”ni keşfet!

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nda açılış kokteylleri, oturumlar, kariyer atölyeleri, akşam eğlenceleri ve sürpriz etkinlikler yer alacak. 

Katılımcılar etkinlikte yer alan oturumlarda; lider şirketlerden gelen üst düzey yöneticiler, C level konuşmacılar ve sanat dünyasından ünlü isimler ile bir araya gelerek iletişim kurma fırsatı yakalayacak. 

İnsana ve evrene dair tüm elementlerin dijital ortamdaki yansımasının oluşumunu keşfedebileceğiniz EMÖS’ün ana teması ise “Yansımalar Evreni” çerçevesinde “Internet of Things (IOT), Metaverse, RPA&Digital Twin, Mobility, Integration, Accessibility “ alt temalarında işlenecek.  

Etkinliğe kaydolmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Bunun yanında İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü sosyal medya hesaplarından da detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu