31 Aralık 2022 için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Sorumluluk reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini, yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto para birimi endüstrisi, kötü şöhretli Terra’nın ( LUNA ) yeniden markalanmış versiyonu Terra Classic ( LUNC ) dahil olmak üzere, etkileri taşan ve dijital varlıkların çoğunun satılmasına neden olan FTX skandalının ardından hala mücadele ediyor.

31 Aralık 2022 için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, yıl sonuna kadar Terra Classic’in durumu hakkında iyimserliğini kaybetmeyecek ve 25 Kasım’da alınan verilere göre 31 Aralık 2022’de 0,0002582 $’lık bir medyan fiyattan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Basın saatine göre kullanılan 1.356 oy sonucu topluluk üyelerinin tahminleri doğru çıkarsa, bu şu anda 0.0001577 $’dan işlem gören LUNC’nin fiyatında 0.0001005 $ veya +% 63.76’lık bir artış anlamına gelir.

31 Aralık için sosyal LUNC fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Olduğu gibi, yükseliş tahminleri, LUNC’nin 22 Kasım’da 28 milyardan fazla LUNC jetonunun yakıldığını ve mevcut toplam arzın yaklaşık %0,4’ünü oluşturduğunu belirten umut verici yakma güncellemesinin hemen ardından geliyor.

Bunun da ötesinde, Terra Grants Vakfı (TGF), blok zincirinin yeniden canlanmasına katkıda bulunan geliştiriciler, doğrulayıcılar ve diğer topluluk üyeleri için ayrılan 750 milyon LUNC belirtecinden katkıda bulunanları ödüllendirmeyi amaçlayan Teklif 10946 ile ilk girişimi sundu.

LUNC teknik analizi

Teknik analiz (TA) göstergeleri açısından, TradingView’in 1 haftalık göstergelerine dayanan özet şu anda Terra Classic’in 2’de ‘alış’ bölgesine, yine 2’de olan ‘sat’a ve ‘nötr’e doğru salındığını gösteriyor.

Bu sonuç, hareketli ortalamalar (MA) göstergesinin ve osilatörlerin özetidir; birincisi “satış” alanında 2’de durur (“al” için 1 ve “nötr” için 0’ın aksine) ve ikincisi “güçlü” anlamına gelir 1’de “al”, 0 “sat”ı veya “nötr”ü gösterir.

Geçtiğimiz birkaç ayda, LUNC, çoğu kripto para biriminin genel modelini takip eden birkaç istisna dışında, istikrarlı bir düşüş modeliyle işlem görüyor. Mevcut durumda LUNC, gün için %3,04 ve önceki yedi güne göre %12,47 düşüşle 0,0001577 $’dan işlem görüyor.

LUNC yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Aynı zamanda, 25 Kasım’da Finbold tarafından alınan verilere göre, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin piyasa değeri 942.03 milyon dolar seviyesinde bulunuyor ve bu göstergeye göre 42. en büyük varlık konumunu koruyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu