ADATA SE800 USB 3.2 Gen 2 Harici SSD duyuruldu

Tasarımında kolay taşınabilirliğe öncelik verilen eser suratı, kapasitesi, farklı platformlarla uyumluluğu ve dayanıklılığıyla da kullanıcıları şad edecek.

ADATA SE800 USB 3.2 Gen 2 Harici SSD duyuruldu

Saniyede 1000MB’a kadar varan transfer süratiyle harici hard diskten 6,61 kata kadar daha süratli olan SE800, belge transfer için uzun uzun beklemeyi ortadan kaldırıyor. Eserin üstün transfer suratı, kullanıcılara 50GB büyüklüğünde 4K çözünürlükteki bir görüntü evrakını yalnızca 50 saniyede kopyalama imkânı veriyor. Üstelik SE800 PC, Mac, Android platformları yanında konsollarla da uyumlu olarak çalışabiliyor. Konsol kullanıcıları da eserin saniyede 1000MB’a varan okuma/yazma suratından faydalanarak daha kısa yükleme müddetlerinin tadını çıkarabilirler.

Kullanıcı Dostu, Şık ve Dayanıklı

USB Type-C arabirimi kullanan ADATA SE800 harici SSD, Windows, Mac OS ve Android sistemlerde tak-çalıştır halinde kullanılabiliyor. Eserin rastgele bir heyetim gerektirmeden çalışabilmesi hem kullanım kolaylığı hem de farklı aygıtlar ve sistemler ortasında rahatça bilgi transferi yapma imkânı sunuyor.

Fırçalanmış metal gövdesiyle epey şık görünen ve Computex 2019’da Tasarım ve Performansta Mükemmeliyet Ödülü’ne layık görülen SE800’ü cepte yahut çantanın bir gözünde rahatça taşımak mümkün. Boyutlarından beklenmeyecek bir dayanıklılığa sahip olan SE800 IEC IP68 standardının gerekliliklerini karşılıyor. Bu da eserin toza ve suya karşı tam müdafaa sunduğu manasına geliyor. Ayrıyeten 1,5 metrelik suda 30 dakikaya kadar problemsizce kalabilen eser düşmelere ve darbelere karşı da ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 dayanıklılık standardını karşılıyor.

Başa dön tuşu