AirPods Pro 2 satışları adeta rekor kırdı

Apple, yeni kuşak gerçek kablosuz kulaklıkları AirPods Pro 2 yalnızca 1 haftada 4 milyondan fazla sattı. İşte hususla ilgili ayrıntılar;

Apple, sırf akıllı telefon pazarında önder bir isim değil, birebir vakitte akıllı saat segmentinde ve hatta gerçek kablosuz kulaklık kategorisinde de değerli bir oyuncu. Yeni bir rapor, AirPods Pro 2’nin piyasada büyük bir yükselişe geçtiğini gösteriyor.

AirPods Pro 2 satışları yükselişe geçti!

AirPods Pro 2’nin satış sayılarına ilişkin bilgiler Canalys’in ikinci jenerasyon AirPods Pro’nun piyasada merakla beklenen raporundan geliyor. Apple hayranları yeni AirPods Pro modellerini heyecanla bekliyor ve son derece tanınan olan AirPods Pro’nun yeni jenerasyonu büyük satışlar görüyor. Apple yalnızca bir hafta içinde 4 milyon satış sayısına ulaştı. Apple, bu yılın üçüncü çeyreğinde 0,9 pazar hissesiyle yaklaşık 23,8 milyon işitme aygıtı sattı.

Özellikle, bu, geçen yılın tıpkı çeyreğine göre% 4’lük kıymetli bir büyümeyi temsil ediyor. Bu ölçünün 4,2 milyon doları 2022’nin üçüncü yılında ödenecek. Bu çeyrekte sadece AirPods Pro 2 ile üretildi. İkinci kuşak model 7 Eylül’de duyuruldu ve 23 Eylül’de satışa çıktı. Ay sonuna kadar bir günde AirPods Pro 2 ile ortalama yarım milyondan fazla ünite satan şirket, bu ortada Samsung’un Galaxy Buds 2 Pro’su bu yılın üçüncü çeyreğinde düştü.

Peki siz husus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu