Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Solana ( SOL ), geçen hafta Şubat 2021’den bu yana en düşük düzeyine düştü, lakin dokuz günlük daima düşüşlerin akabinde, SOL fiyatı artık 4 Ocak prestijiyle 8 doların altından 14 doları test eden direncin üzerine çıktı.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Bazı yatırımcılar, önümüzdeki ay boyunca nerede süreç göreceğini görmek için, mevcut artışı Solana topluluğu üyelerinin geçen hafta 56 trilyon token arzının kabaca %50’sini kullanıcılara dağıtan yeni bir mem token olan Bonk’a (BONK) olan ilgisine bağlıyor ve kripto tüccarları ve yatırımcıları şu anda SOL’u izliyor.

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Finbold tarafından 4 Ocak’ta alınan bilgilere nazaran, 31 Ocak 2023’te SOL fiyatının 13,73 ABD doları olacağını varsayım etti.

SOL 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI algoritması, %2’lik bir artış varsayım etmek için rölâtif güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve başkaları üzere teknik tahlil (TA) göstergelerini kullanır. Solana’nın basın vaktindeki fiyatından.

Solana fiyat analizi

Mevcut durumda Solana, son 24 saatte %13,83 artışla 3,51 dolardan el değiştiriyor ve geçen haftaya nazaran %34,66 artışla toplam piyasa pahası 4,96 milyar dolar.

SOL bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Geçen hafta Solana, 28 Aralık’ta 3,67 milyar dolardan 4 Ocak’ta 4,96 milyar dolara yükselen piyasa kıymetine 1 milyar doların üzerinde artış kaydetti.

SOL one-week market cap. Source: CoinMarketCap

Geçen hafta Solana’ya giriş, en değerli destekçilerinden birinin artık prestijini yitirmiş eski CEO’su olması da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle Solana’nın fiyatında son vakitlerde çok oynaklık gören kendi topluluğundaki yatırımcılar tarafından memnuniyetle karşılanacak. FTX, Sam Bankman-Fried ve önde gelen non-fungible token ( NFT ) şirketleri blok zincirini terk ediyor.

Köpek madeni parası etrafındaki tüm vızıltılara karşın, kripto para ünitesinin kimi güzelleşme belirtileri göstermesine karşın Solana’nın geleceği hala kesin değil. Kasım ayının başından bu yana, Solana en büyük beşinci token iken 15. en büyük token pozisyonuna düştü ve şu anda CoinMarketCap’te en çok trend olan kripto para ünitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu