Algoritma, 31 Ocak 2023 için TRON (TRX) fiyatını belirliyor!

2023’ün birinci ayı devam ediyor ve kripto para piyasasındaki varlıkların birçok şimdiden yeni yıl için taze bir optimistlik gösteriyor, buna fiyatı birden çok vakit diliminde grafiklerde çıkar kaydeden TRON ( TRX ) dahil.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için TRON (TRX) fiyatını belirliyor!

Bununla irtibatlı olarak, 13 Ocak’ta alınan kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenme algoritması tarafından yapılan varsayımlara nazaran, TRON blok zincirinin lokal kripto para ünitesi fiyatını Ocak ayı sonuna kadar artıracak.

Göreceli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ) ve öbürleri üzere teknik tahlil ( TA ) göstergelerine dayanan algoritma, TRX’in 31 Ocak 2023’te 0,060301 dolardan süreç görüyor.

Bu iddialar yanlışsız çıkarsa, bu, piyasa pahasına nazaran 16. en büyük dijital varlığın, yazının yazıldığı sırada 0,0576 $ olan TRON coin’in mevcut fiyatına kıyasla %4,69 daha yüksek bir fiyatla el değiştireceği manasına gelir.

TRX 30 günlük iddia. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Platformlar genelinde yükseliş hissi

Ayrıca makine algoritmasının, tıpkı periyot için TRON açısından, şu anda TRX’in fiyatını 1.142 CoinMarketCap üyesinin oylarına nazaran ortalama 0,05961 $ olarak belirleyen kripto topluluğunun kestirimlerinden biraz daha fazla yükseliş gösterdiğine dikkat edilmelidir.

Bu ortada, olumlu fiyat hareketi muhtemelen yakın tarihli bir kripto pompasının birleşik tesirlerinin ve Binance üzere Binance USD (BUSD) stablecoin’in TRON ağına entegrasyonunu tamamlaması üzere gelişmelerin bir sonucudur. Her vakit olduğu üzere, yükselişin devamı, ekosistemiyle ilgili olumlu haberlerin yanı sıra kripto ve finansal piyasalardaki iyimserliğe bağlı olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu