Bilkom, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Şampiyonu oldu

Büyük ehemmiyet verdiği dijital dönüşüm projelerinden ‘Virtual Workplace (Sanal İşyeri)’ ile bu başarıyı elde eden Bilkom, 33 ülkeden 363 şirket ortasına girerken, bu kategoride Avrupalı rakipleriyle yarışa hak kazanan tek Türk şirketi oldu.

Bilkom, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Şampiyonu oldu

Bilkom, Varşova’daki finalde ülkemizi en yeterli biçimde temsil ederek Avrupa Şampiyonu olabilmek için, yapılacak halk oylamasında Türkiye’nin takviyesini bekliyor.

“Türkiye’nin Dijital Ömür Koçu” vizyonuyla faaliyet gösteren Bilkom, Avrupa’nın en büyük kurumsal müsabakası olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards – EBA) ‘Kişisel Gelişim ve Çalışma Ortamı’ kategorisinde Türkiye ismine ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi. Avrupa İş Ödülleri’nin kazananları, 50 kişilik seçkin bir heyet tarafından yapılacak kıymetlendirme ve halk oylaması sonucunda 4 Aralık’ta Varşova’da düzenlenecek ödül merasiminde açıklanacak.

Avrupa kurumsal topluluğunda işletme harikalığını ve en düzgün uygulamaları teşvik etmek hedefiyle bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen Avrupa İş Ödülleri’nde, Bilkom, 33 ülkeden 120 bini aşkın şirket ortasından yarışın ikinci tipine katılmaya hak kazandı. Büyük değer verdiği dijital dönüşüm projelerinden ‘Virtual Workplace (Sanal İşyeri)’ ile bu başarıyı elde eden Bilkom, bu kategoride Avrupalı rakipleriyle yarışa hak kazanan tek Türk şirketi oldu.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, Bilkom’un ‘Ulusal Şampiyon’ seçilmesinden büyük memnunluk duyduklarını lisana getirerek, “Avrupa’nın en dinamik şirketlerinin vitrini olarak kabul edilen bu seçkin tertipteki başarımız, insanı odak noktasına alan dijital dönüşüm çalışmalarında ne kadar yanlışsız yolda olduğumuzun bir göstergesi… Artık sabırsızlıkla bir sonraki kademeyi bekliyoruz” dedi.

Avrupa Şampiyonu olmak için yarışacak

Ulusal Şampiyon unvanına hak kazanan Bilkom’un müsabakanın ikinci kademesi olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım görüntüsü, 19 Eylül’de müsabakanın internet sitesinde yerini aldı. Bilkom’u desteklemek isteyenler, yarşmanın sitesinden görüntüyü izleyebilecek ve akabinde oy verme sürecini gerçekleştirebilecekler. 26 Kasım’a kadar devam edecek halk oylamasında 1 elektronik posta adresinden yalnızca 1 defa oy kullanılabilecek.

Başa dön tuşu