Cardano, Kasım ayında 100.000’den fazla cüzdan ekledi! Patlamaya hazırlık mı?

Kripto para piyasası etkinliği 2022 boyunca büyük ölçüde bastırılmış olsa da , birkaç ağ artan ilgi ve etkinlik kaydediyor.

Cardano, Kasım ayında 100.000’den fazla cüzdan ekledi! Patlamaya hazırlık mı?

Özellikle merkezi olmayan finans ( DeFi ) ağı Cardano ( ADA ), sektörün ayı piyasasında faaliyet göstermesine ve FTX’in çöküşünün işleri daha da karmaşık hale getirmesine rağmen yalnızca Kasım ayında yaklaşık 100.837 cüzdan ekledi.

25 Kasım itibarıyla rakam 3.734.363 iken, Cardano Blockchain Insights verilerine göre ay başında ADA cüzdan sayısı 3.633.526 idi.

ADA cüzdan tablosu. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Cardano’nun etkileyici cüzdan büyümesi, platformun son haftalarda henüz herhangi bir yükseliş tetikleyicisine tanık olmadığı düşünüldüğünde, artan ağ etkinliğine bağlanabilir . Platformda dikkate değer bir etkinlik, hafif bir çok zincirli kripto cüzdanı olan Lace’in devam eden gelişimidir.

Cüzdan, Web2 ve Web3’teki öğeleri sorunsuz bir şekilde tek bir arayüze bağlamayı hedefliyor ve Cardano ekibi Lace’i oyun değiştirici olarak adlandırıyor. Ek olarak, ağ, Cardano’ya bağlı bir stablecoin’in piyasaya sürülmesinin ardından artan aktivite kaydediyor.

ADA fiyat analizi

Cardano ağ faaliyeti, bir ADA fiyat rallisini tetiklemek için olası katalizörler arasında sınıflandırılmıştır. Kripto piyasasının geri kalanı gibi, ADA da FTX krizinin yaygın etkilerinin ortasında zor görünen bir dip arıyor.

Mevcut durumda ADA, son 24 saatte %0,28 kayıpla, yazının yazıldığı tarihte 0,31 dolardan işlem görüyordu. Genel olarak varlık, geçen hafta boğaların uzun süreli kayıplarını telafi edememesi nedeniyle düşüş eğilimi çizgisindeydi.

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut fiyatta ADA , 0,30 $’lık önemli bir destek pozisyonu olan 0,33 $’lık dirençle karşı karşıya. ADA ayılarının güçlü kaldığını belirtmekte fayda var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu