CES’te bir Trük şirketi: SmartMimic

İstanbul ve San Francisco da operasyonlarını devam ettiren ve taşınabilir güvenlik tahlilleri sunan Türk şirketi Smart Mimic, 7-10 Ocakta Las Vegas’ta gerçekleşecek olan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2020 de yeni eserini tanıtacak.

CES’te bir Trük şirketi: SmartMimic

Apple ve Google dahil olmak üzere Forbes 500 şirketlerinden danışman ve yatırımcılara sahip olan Smart Mimic; siz, bedelli eşyalarınız ve bisikletleriniz için bilgi fiyatı olmadan akıllı izleme ve güvenlik tahlilleri sunuyor.Eviniz,ofisiniz yahut otel odanızın kapısı müsaadesiz açıldığında, ferdî eşyalarınız hareket ettirildiğinde yahut sizden uzaklaşmaya başladığında sizi haberdar eden Smart Mimic eserleri hareket halindeyken bile inançta kalmanızı sağlıyor.

Ürünlerden biri olan Mimic Go, dünyanın gezginler için birinci güvenlik eseri ve pahalı eşyalarınızı her yerde ve her vakit muhafazanın en kolay yolu. Küçük, hafif form faktörü, dış yer kullanımı için eşsiz olan tasarımı ve dayanıklılığı onu en sık seyahat edenler için bile uygun hale getiriyor.CES’te birinci kere tanıtılacak olan Mimic Bike ise, hücresel sinyal gerektirmeden daima temas ve GPS takibi sağlayan bisikletler için dünyanın birinci hepsi bir ortada otomatik güvenlik aygıtı olma özelliği taşıyor. Alarmı kurcalamaya karşı muhafazalı olan Mimic Bike, rastgele bir bisiklete basitçe monte edilir ve hiçbir yerde çalışmak için data planı gerektirmez.

Şu anda global olarak bisiklet, otel odası, seyahat, eşya güvenliği ve takibi için kullanıcılarının her yerden haberdar olmasını sağlayan yesyeni teknolojisini piyasaya süren Smart Mimic,şirketinin donanım, yazılım zekası ve yepisyeni ağ kapsama teknolojisinin birleşimi ile taşınabilir güvenliğin geleceğini oluşturuyor.

Başa dön tuşu