E-Ticaret Fikirleriniz Ideasoft İle Gerçekleşsin, Şimdi Kolayca E-Ticaret Siteni Açabilirsin!

İnternet teknolojisinin ve imkanların gelişmesi ile bir arada e-ticaret insan hayatına her geçen gün daha fazla girdi. Günümüzde birçok kişi ayakkabıdan besin eserlerine kadar birçok muhtaçlığını meskenden dışarı çıkmadan karşılamakta.

Bu bakımdan kesiminizde kendinizi geliştirmek, müşterilerinize daha kolay ulaşabilmek ve 7/24 satış yapmak istiyorsanız, e ticaret dünyasına adım atmanız kural. Şayet yanlışsız bir altyapı firması ile anlaşırsanız kısa müddette markanızın tanınmasını sağlayabilirsiniz.

IdeaSoft, bu noktada kolay ve süratli bir formda e-ticaret dünyasına adım atmanıza yardımcı olmaktadır. Sunduğu anahtar teslim paketler sayesinde teknik bilginiz olmadan kısa müddet içerisinde profesyonel bir e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Bugüne kadar 15.000’nin üzerinde müşteriye hizmet veren ve güçlü referanslara sahip olan IdeaSoft müşterilerinizin muhtaçlıklarını, sizin beklentilerinizi karşılayacak profesyonel altyapı seçeneklerine sahip. Responsive dizaynları, SEO uyumlu altyapıları ile e ticarette öne çıkmanıza yardımcı olmaktadır.

Yeni İşinizle Tanışın!

Geleneksel ticaret modelleri hem kuvvetli bir süreçten oluşmakta hem de satış yapmak için hazır hale gelmesi vakit almaktadır. Ancak e-Ticaret süratli ve kısa mühlet içinde hazır hale gelmekte ve 7 gün 24 saat boyunca satış yapmanız için uygun imkanlara sahiptir.

Teknik bilgiye sahip değilseniz bile Ideasoft’un sunduğu altyapı seçeneklerinden birini seçebilir, kısa müddet içinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kullanıcı tecrübesini en üst düzeyde sağlayan ve SEO’ya uygun hazırlanan altyapılar sayesinde Google, Yandex ve Bing üzere çeşitli arama motorlarında üst sıralara ulaşabilirsiniz.

İşyeri kirası, işçi masrafları, elektrik, su ve gibisi fatura sarfiyatları, güvenlik sistemleri sarfiyatları, 7/24 satış yapamamak ve gibisi dezavantajlar olmaksızın asgarî maliyet – azamî kar modeliyle internetten satış yapmak her tarafıyla avantajlıdır. Üstelik tüm bu imkanlara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, Ideasoft’tan bir altyapı paketi seçmek!

E-Ticarete Nasıl Adım Atılır?

İlk kere e-ticaret sitesi açmak isteyenler, nasıl başlayacaklarını doğal olarak merak etmektedir. Bu süreç, internetten satacağınız eserleri belirlemekle başlamakta. Şayet kendi eserlerinizi üretmiyorsanız, toptancılar ya da tedarikçilerleanlaşarak da ticarete başlayabilirsiniz. E ticarette satabileceğiniz eser sayısı düşündüğünüzden çok daha fazladır.

Eğer fikir arıyorsanız tek bir esere yönelerek, bu alanda marka haline gelebilirsiniz. Bunun dışında günümüzde tanınan olarak satılan eserleri ya da niş eserleri de tercih edebilirsiniz. Kozmetikten giysiye, spordan besine kadar onlarca farklıseçenek bulunmaktadır.

Ürün seçimi yapmak, uzun vadeli stratejilerde epey kıymetli. Ayrıntılı araştırma sonucunda satışını yapacağınız esere ya da eserlere karar vererek e-ticaret dünyasına birinci adımınızı atabilirsiniz.

Domain ve Marka İsmi Seçimi

E-Ticaret sitenizde satacağınız esere karar verdiyseniz, sırada marka ismi ve domain belirlemek var. Markalaşabilecek, öyküsü olan ve ilgi çekebilecek bir isim seçmek, markanızın geleceğini belirleyen kıymetli bir adımdır.

Dolayısıyla e ticarete başlamak istiyorsanızçarpıcı, özgün ve akılda kalıcı bir isim belirlemeniz gerekmektedir. Domain sorgulama yaparak belirlediğiniz isimde faal bir internet sitesi olup olmadığını görebilir, böylelikle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu bahiste avantajlı paketlere sahip olan Ideasoft, paket dahilinde alan ismini da armağan etmektedir.

Şirket Kurulumu

E-Ticarete başlamadan evvel dikkat edilmesi gereken en değerli öge, şirket kurulumudur. Şirket suramı basamağında 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Limited, anonim ve şahıs şirketleri ortasından sizin için uygun olanı seçerek çabucak bir vergi levhasına sahip olabilirsiniz.Eğer birinci sefer internetten satış yapacaksanız, şahıs şirketi açmak başlangıç için en uygun seçenektir.

Altyapı Seçimi

Firmanızı oluşturup, ürünve domain seçimi yapmışsanız artık sıra e-ticaret sitesinin kurulumunda. Site heyetimi için birinci olarak bir altyapı seçmeniz gerekiyor. Hakikat altyapı seçimi, internet sitenizin azamî randımanla çalışmasını sağlayacaktır. Süratli açılan, çarçabuk eser satın alınabilen bir internet sitesi hem konfor alanı oluşturacak hem de daha fazla eser satın almaya teşvik edecektir.

E-ticarether geçen gün daha fazla şahsa hitap eden bir kavram. Bu tarafıyla her gün ağır bir trafik oluşmakta. Bu da zayıf bir altyapının sizi desteklemeyeceği, çökmelerin yaşanabileceği manasına gelmekte. Şayet e ticarette yeniysenizIdeasoft’un sunmuş olduğu altyapı seçeneklerinden birini satın alarak başarılı bir siteye sahip olabilirsiniz.

Anlık olarak binlerce kişinin faal olduğu bir internet sitesinde dahi başarılı ve süratli bir formda çalışan bu altyapılar, güçlü donanımlara sahip sunucularla entegre biçimde çalışmaktadır.

Avantajlı fiyatlarla sunulan altyapı paketleri gereksinimlerinize ve bulunduğunuz dala yönelik farklı özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. E-Ticaret altyapıları konusunda kendini kanıtlayan, başarılı binlerce e-Ticaret sitesinin altına imza atan Ideasoft, çağdaş ve gereksinimlere yönelik altyapılar geliştirmektedir.

Gelişmişyazılımlarla günümüz teknolojisiyle entegre biçimde çalışan bu altyapılar masaüstü aygıtların yanı sıra tablet ve akıllı telefonlarda da stabil biçimde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra akıllı planlamalarla tasarlanan altyapılar ve arayüz dizaynları, siteye giriş yapan bir kullanıcının daha fazla eser alması için özel olarak kurgulanmıştır. Farklı modüllerle kullanıcılarınıza ek özellikler sunabilir, satış oranlarınızı katlayabilirsiniz.

Kaynak: İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu