Fast 50 için başvurular devam ediyor

Bu yıl, Facebook’un program paydaşlığı ile 14’üncüsü düzenlenen program için müracaatlar 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Fast 50 için müracaatlar devam ediyor

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için müracaatlar başladı. Bu yıl, Facebook’un iş birliği ile 14’üncüsü düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50, her yıl olduğu üzere bu yıl da teknoloji dünyasının son 4 yılda en süratli büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini belirleyecek. Teknoloji şirketlerine markalarını milletlerarası platforma taşıma fırsatı sunan program için müracaatlar 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Geride bırakılan 13 yılda programda, en süratli büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olurken, geçtiğimiz 2018 programında ise EMFA Yazılım Danışmanlık mahallî kur kategorisinde ipi göğüsledi. 2018 yılında Türkiye’den 24 şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını milletlerarası düzeye taşıdı.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji ödül programlarından olan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye ile ilgili ayrıntılı bilgi ve müracaat formuna Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Programa;

  • En az 4 yıldır faaliyet gösteren teknoloji şirketleri
  • Kendi teknolojisini üreten, sorun çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında önemli yatırımlarda bulunan şirketler
  • Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de yer alan şirketler
  • Faaliyet geliri son 4 yıl içinde birinci yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1.000.000 Euro olan şirketler başvurabilecek ve programın memleketler arası ayağı olan ‘Teknoloji Fast 500 EMEA’ programına katılmaya hak kazanacak.
Başa dön tuşu