Galaxy Note 10 ekranı ile üzecek!

7 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse edilecek olan Note 10 ve Note 10 Plus ailesi hakkında yeni ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 

Galaxy Note 10 ekranı ile üzecek!

Yunanistan’da ortaya çıkan yeni bir raporda, Galaxy Note 10 modelinin 6.3 inç büyüklüğündeki ekranının Full HD+ çözünürlük sunacağı açığa çıktı. QHD+ çözünürlükten Full HD+ çözünürlüğe düşüş anlaşılan Samsung’un gereçten kaçtığının bir göstergesi.

Buna ek olarak aygıtın toplamda 168 gram yükünde ve 3500 mAh kapasiteli bataryaya mesken sahipliği yapacağı da açığa çıkan ayrıntılar ortasında. 

Gelelim bir öteki modele, Note 10 Plus’a. 6.8 inçlik  ekranı QHD+ çözünürlük sunacak olan Galaxy Note 10 Plus, 12 GB RAM’e konut sahipliği yapacak. Depolama alanının 256 GB’dan başlayacağı sav edilirken, 4300 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon 198 gram yükünde olacak.

Kamera tarafında ise Galaxy Note 10 üç art kamera ile gelecek. Note 10 Plus modelinde ise bu üç art kameraya ek olarak bir adet ToF sensörünün yer alacağı belirtiliyor. Süratli şarj dayanağı de aygıtta yer alacak. 

Peki ya siz ortaya çıkan bu ayrıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdan yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu