GRID 2 artık ücretsiz!

Yeni GRID oyununun duyurulmasıyla birlikte GRID 2 PC oyuncuları için kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu. İlgilenenler Steam üzerinden fiyatsız kopyasını alabilir.

GRID 2 artık ücretsiz!

Oyun 22 Mayıs 20:00’a kadar fiyatsız olarak dağıtılacak. Bu tarihten evvel kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. GRID 2 oyuncuların en süratli, birinci ve ünlü olmalarına imkan sağlayacak.

Kırk yıllık bir vakte yayılmış araba ikonları ortasından elle seçilen isimlerin direksiyonuna geçip üç kıtada – Amerika, Avrupa ve Asya – yarışacak oyuncular motor sporlarının yeni ve evrimleşen dünyasına adım atacaklar.

Paris’ten Abu Dabi’ye, Şikago’dan güneşli Kaliforniya kıyılarına kadar birbirinden hoş kent caddeleri, lisanslı pistler ve sonlarınızı zorlayacak dağ yolları şimdiye kadar gördüğünüz en heyecanlı ve canlı yarışlara konut sahipliği yapacak.

GRID 2 ayrıyeten büsbütün farklı ve kapsamlı içeriği ve kendine has ilerleme sistemi ile çokluoyuncu yarış tecrübesinde de yeni standartlar belirleyecek.

Detaylı şahsileştirme seçenekleri ve oyuncuların yarışlarının, ödüllerinin ve rakiplerinin kaydını tutan, Codemasters Racing oyunlarının online topluluk portalı RaceNet entregrasyonu GRID 2’nin yeni motor sporları dünyası ile tam etkileşim ve temas sağlayacak.

İlgili indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Başa dön tuşu