Her Türden İndirimli Kitap Tavsiyesi

Kitaplığınızda mutlaka olmasını isteyeceğiniz, indirime girmişken kaçırmadan alabileceğiniz onlarca kitap tavsiyesi bu listede.

Sıkı bir okuyucuysanız ve kitaplığınızda yeni kitaplara her zaman yer varsa, sizin için harika bir liste hazırladık. Listemizde farklı türlerden onlarca kitap var ve hepsinin ortak noktası, indirimde olmaları!

Haftalık olarak güncellenecek bu listede bu hafta Amazon Prime Çok Al & Az Öde kapsamında 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim ve 300 TL üzeri alışverişlerinizde %15 indirim fırsatıyla satışta olan kitaplar var.

İndirimdeyken sepetinize eklemek isteyeceğiniz, farklı türlerden kitap tavsiyeleri

Türk ve Dünya klasikleri & modern klasikler

Bu kategoride yer alan kitapların tamamı, okumayanlarımızın bile adını mutlaka duymuş olduğu; Türk ve Dünya klasikleri arasına girmiş ya da modern klasikler olarak adını yazdırmış kitaplardan oluşuyor. Listede yer alan kitaplar arasından okumadıklarınız varsa, hazır indirimdeyken alıp okuma listenize eklemenizi tavsiye ederim.

Bilim ve teknoloji kitapları

Bilime ve teknolojiye dair ufuk genişleten bilgilere ulaşabileceğiniz; bu alanlarda kültürünüzü katlayacak kitaplar arıyorsanız, aşağıdaki liste tam da size göre. Listede evrenden insan biyolojisine, oyun yapımından beynimizin gizemlerine farklı konuları ele alan kitaplar var.

Bilim kurgu, fantasik, distopya

Bilim kurgu romanları, fantastik eserler ve distopya klasikleri… Listenin bu kısmında yer alan tüm kitaplar, türlerinin en iyileri arasında. Pek çok yazarın kitaplarına ulaşabileceğiniz liste; bilim kurgu, distopya ve fantastik edebiyat severlerin mutlaka göz atması gereken türden.

Korku, gerilim, polisiye

Edebi türler arasında en çok hayranı olan türlerden bazıları kesinlikle korku, gerilim ve polisiye. Listemizin bu köşesinde tüm duyularınızı tetikleyecek korku hikayelerine, içinde kaybolacağınız gizem dolu kitaplara ve suçların izini sürerken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınız polisiye romanlara yer verdik.

Felsefe, psikoloji, tarih

İçinde yaşadığımız dünyayı, geçmişimizi ve geleceğimizi daha iyi anlamak; insan psikolojisini daha kapsamlı değerlendirebilmek isteyenler için felsefe, psikoloji ve tarih kategorilerinden öne çıkan indirimli kitaplar.

Faydalı bilgiler & başvuru kitapları

Herhangi bir konu hakkında giriş seviyesinde bilgi edinip kendini geliştirmek isteyenler için bu listede farklı konulara yönelik faydalı bilgi ve başvuru kitaplarına yer verdik. 

Biyografi ve anılar

Hikayeleriyle geçmişe ve geleceğe ışık tutan karakterlere, tarihi olaylara ve anılara ilginiz varsa, bu listede yer alan kitaplara göz atmak isteyebilirsiniz.

Daha detayı kitap tavsiyelerimize de göz atmak isterseniz;

Her Biri Farklı Türlerde, Bir Çırpıda Bitireceğiniz 9 Harika Kitap Önerisi

Bilime Dair Ufkunuzu Genişletip ‘Keşke Daha Önce Okusaymışım’ Dedirtecek 10 Kitap Tavsiyesi

Zor Dönemlerde Hayatı Anlamlandırmanıza ve Kendinizi Geliştirip İyileştirmenize Yardım Edecek 10 Kitap Tavsiyesi (Kişisel Gelişim Kitabı İçermez)

Bilim Kurgudan Distopyaya Türk Yazarların Elinden Çıkmış 10 Başarılı Kitap Önerisi

Çağımızı ve Geleceği Daha İyi Anlayabilmek İçin Mutlaka Okumanız Gereken 10 Kitap

Okurken Sizi Bambaşka Dünyalara Götürecek Fantastik Kitap Önerileri

İndirimdeyken Alıp Kütüphanenize Eklemek İsteyeceğiniz 10 Efsane Kitap Seti Önerisi

En Karanlık Yönlerinizi Yüzünüze Vurup İnsanlığı Sorgulatan, Mutlaka Okumanız Gereken 10 Roman

Her Sayfası Gerilim ve Gizem Dolu, Birbirinden Başarılı 10 Polisiye Roman Önerisi

İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Başlangıç Seviyesi İngilizce Kitap Önerileri

#işbirliği

Başa dön tuşu