Honor Magic 5 teknik özellikleri belli oldu

Honor Magic 5 serisi, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) sertifikasyon listesinde yerini aldı. Liste sayesinde pek çok özelliği ortaya çıkan Honor Magic 5 serisi, şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Honor Magic 5 Pro ve Magic 5 Ultimate ve Magic 5’ten oluşan Honor Magic 5 serisi, MIIT sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı. Piaget kod ismiyle ortaya çıkan Honor’un yeni serisi Magic 5, birebir vakitte sürat aşırtma özelliğine sahip olan Qualcomm Snapdragon 695’e sahip dördüncü model ile de yeni bir seçenek sunuyor.

Honor Magic 5 serisinin teknik özellikleri

Konuyla ilgili yapılan çeşitli sızıntılardan elde edilen bilgilere nazaran seriden Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate, 50 megapiksel dörtlü art kamera özelliğine sahiptir. Honor Magic 5’in üçlü kamera kurulumuna sahip olması da epey mümkün bir durum olarak görülüyor.

Elde edilen bilgilere nazaran Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate’in Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak üzere gözüküyor. 100W süratli şarj ve 50W kablosuz şarj dayanağına sahip olan kelam konusu bu aygıt, 6.8 inçlik kavisli ekrana sahiptir. Bununla bir arada Honor Magic 5 serisi, 100x dijital yakınlaştırma özelliğini destekleyen periskopik bir telefoto lense sahip olması bekleniyor. Honor Magic 5 serisi hakkında elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlı olup, yakın vakitte yeni bilgilerin elde edilmesi bekleniyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu