Honor of Kings tam sürüm ne zaman çıkacak?

Honor of Kings tam sürüm ne vakit çıkacak sorusu Beta iştirakçileri için hala karşılık arıyor. İşte Honor of Kings tam sürüm ayrıntıları.

TiMi Studio tarafından geliştirilen Honor of Kings uzun bir vakit boyunca Çin pazarı ile hudutlu kaldı. Dünyanın en çok oynanan taşınabilir oyunu olarak tanımlanan ve Avrupa üzere bölgelerde tanınan olan Wild Rift üzere güçlü rakibi olan Honor of Kings, geçtiğimiz devirlerde beta olarak test sürecine girmişti. Piyasaya sürüldüğü birinci günden günümüze kadarki süreç içerisinde 100 milyonları bulan oyuncu sayısı ile Çin’in en tanınan oyunlarından birisi olan ki Honor of Kings, geliştiriciye 12 milyar doların üzerinde bir gelir sağladı. Honor of Kings memleketler arası pazarda yer almadığından ötürü global olarak misal bir oyun geliştirildi ve Arena of Valor ismindeki sürüm yayınlandı. Bu sürüm ile Honor of Kings piyasaya çıkmayacağı düşünülse de geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin de dahil olduğu birtakım ülkelerde Beta süreci başladı.

Honor of kings Beta süreci tamamlandı

Honor of Kings tam sürüm ne vakit çıkacak sorusu Beta iştirakçileri için hala cevap arıyor.

2015 yılından beri içinde mevcut olan oyun; Tayland, Vietnam, Hong Kong ve Tayvan’da oynanabiliyor. Android ve iOS aygıtlarının desteklendiği oyun Ağustos 2022 yılında ise 4 farklı ülkede oyuncular ile buluştu. Meksika, Brezilya, Mısır ve Türkiye’de başlatılan Beta süreçleri yalnızca Android ile hudutlu kaldı ve aylardan beri milyonlarca oyuncu tarafından test edildi.

geçtiğimiz gün itibariyle oyun için başlatılan Beta süreç noktalandı ve oyun erişme kapandı. Oyunu seven ve oyunda değerli bir ilerleme kaydeden milyonlarca oyuncu ise tam sürümün ne vakit kullanıma sunulacağı merak etmeye başladı.

Honor of kings tam sürüm ne vakit çıkacak sorularının artmasına neden olan mevcut gelişme için şirket tarafından şimdi bir açıklama yapılmış değil. Bu nedenle oyunun tam sürümünün ne vakit piyasaya sunulacağı hala büyük bir soru işareti. Bölüm temsilcileri tarafından yapılan kıymetlendirme ve paylaşımlarda ise 2023 yılı itibariyle oyunun piyasada olacağı belirtildi.

Honor of King’in global çıkışı hakkında daha fazla bilgi edindikçe bu sayfayı güncellemeye devam edeceğiz.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu