Huawei FreeBuds 5i satışa çıktı

Huawei, Türkiye’de HUAWEI FreeBuds 5i True Wireless Stereo (TWS) kulaklığın ön satışını yaptı. Ses kalitesi, tarz ve çok taraflılık sunar, erişilebilirdir, modaya uygundur ve fiyatına nazaran birinci sınıf özelliklerle doludur.

HUAWEI FreeBuds 5i, şık bir tasarım, çoklu ANC ve EQ modları ve farklı aygıtlar ve işletim sistemleri ortasında problemsiz geçiş için çift aygıt sunarken FreeBuds serisinden ses kalitesini ve Faal Gürültü Engellemeyi (ANC) devralır.

HUAWEI FreeBuds 5i için şarj kutusu, Island Blue, Nebula Black ve Ceramic White renk kümelerinde bulunan inkjet kaplama teknolojisi ile kolay bir çakıl dizaynına ve dokulu bir kaplamaya sahiptir. HUAWEI FreeBuds 5i sırf 4,9 g ağırlığındadır ve uzun saatler kullanım için hafif ve rahat olacak halde tasarlanmıştır.

Önceki FreeBuds 4i’den 7 mm daha kısa olan 29 mm uzunluğundaki kulaklık ucu tasarımı, daha rahat oturması için her dinleyicinin kulak formuna daha güzel ahenk sağlar. Hi-Res Audio Wireless (Hi-Res) sertifikası ile HUAWEI FreeBuds 5i, yüksek tarifli bir müzik tecrübesi sunar. HD sesi oynatmak ve iletmek için güçlü donanım, algoritmalar, LDAC HD ses codec’i ve çoklu EQ efektleri kullanır ve özgün sesin her vakit aslına sadık bir biçimde yine üretilmesini sağlar. HUAWEI FreeBuds 5i ayrıyeten birden fazla EQ efekti sunarak dinleyicilerin ses efektlerini serbestçe özelleştirmek için Bas Kuvvetlendirme yahut Tiz Kuvvetlendirme modunu seçmesine imkan tanır.

HUAWEI FreeBuds 5i, klasik kulak içi dizaynların ötesine geçen Hibrit Gürültü Tedbire Teknolojisine sahiptir ve daha pak bir ses için ortam gürültüsünden kaynaklanan paraziti en aza indirgemek için yüksek frekanslı gürültüyü faal bir formda pasif olarak maniler. Çift mikrofonlu ANC ve hibrit gürültü tedbire teknolojisi ile donatılmış olup, sırf harici gürültüyü algılamakla kalmaz, birebir vakitte kulak kanalınızdaki ek gürültüyü de yakalayarak azamî 42 dB’ye kadar ANC derinliği sunar.

HUAWEI FreeBuds 5i ile nerede olursanız olun gürültüye ahenk sağlamak için Ultra, Genel ve Konfor gürültü engelleme modlarından birini seçebilirsiniz: ağır havaalanları, metro istasyonları, restoranlar, ofisler ve sessiz meskenler. HUAWEI FreeBuds 5i, sesleri tanımlamak ve davetleri net bir halde iletmek için AI nöral ağ algoritmalarını kullanan AI Gürültü Engelleme ile donatılmıştır, böylelikle davetlerinizi rahatsız edecek gürültü asla olmaz.

Huawei FreeBuds 5i fiyatı

HUAWEI FreeBuds 5i 1.699 TL fiyatıyla online mağazada alıcıların karşısına çıkarıldı. Ön sipariş periyodunda alışveriş sepetinizde ek 100 TL indirim var. Ayrıyeten FreeBuds 5i’nin Pudra Mavi rengi 3 ay vade farkı olmadan 1.499 TL yerine tüm bilgisayar ve tabletlerde satışa sunulacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu