Huawei Watch Buds piyasaya çıktı

Huawei WATCH Buds ile ilgili beklenen tanıtım yapıldı. Huawei’nin genel lansmanında yer alan yeni model, güçlü eser koleksiyonuyla duyuruldu. İşte ayrıntılar.

9 Aralık’ta Huawei, özel bir kış konferansı düzenledi. Lansmanda Huawei Nova10 SE, Huawei Enjoy 50z, Huawei FreeBuds 5i, Huawei WATCH GT 3 Pro Collector’s üzere modellere yer verilmedi. Tanıtımda yer alan Huawei WATCH Buds modeli kablosuz kulaklık kullanmak isteyenler için yeni bir seçenek olarak piyasada yer alacak.

Huawei Watch Buds’ta çift TWS kulaklık oluşturmak için son derece entegre mimari tasarım benimsenmiş durumda. Minyatür hassas aygıtlar ile desteklenen Huawei WATCH Buds, böylelikle çok daha küçük, portatif ve kullanılabilir durumda.

Huawei WATCH Buds özellikleri

Dahili kulaklıkları, sol ve sağdan bağımsız olarak şık ve kompakttır ve AI gürültü azaltma aramalarını ve geniş alanlı kulak kepçesi dokunuşunu dayanaklar. Spor ve sıhhat açısından 80+ spor moduna sahiptir ve 30 saat pil ömrü sağlayabilir.

Cihazın menteşe yapısı, 100.000 sefer açılıp kapanma testinden başarılı halde geçerken dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Tek bir kulaklığın yükü sadece 4 gram. Simetrik sekizgen silindirin yenilikçi tasarımı, sol ve sağ kulaklarda kulaklıkların en uygun formda kullanılmasını sağlıyor.

Huawei WATCH Buds, metanet ve atmosferin hoşluğunu gösteren, matkapla kesilmiş düğmelere ve 710 çelik bir kasaya sahip. Özel kadran dayanağı ile kulaklığın durumunu başka aygıtlar dahi görebilmek mümkün.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu