İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları

Kripto para piyasası 2022 kan banyosundan sonra hala yaralarını sararken, piyasa kıymetine nazaran en büyük varlıklarının birden fazla, piyasa ve gerçekleşen paha ortasındaki karşılaştırma yahut ekseriyetle piyasa uç noktalarında fiyatları kestirim etmek için kullanılan MVRV Z-Skoru açısından düşük bedelli olmaya devam ediyor.

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük bedel biçilen varlıkları

Kripto analitik platformu Santiment tarafından 20 Ocak’ta paylaşılan bilgilere nazaran; Spesifik olarak, Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ), XRP, Cardano ( ADA ), Dogecoin ( DOGE ), Polygon ( MATIC ), Shiba Inu ( SHIB ), Uniswap ( UNI ) ve Chainlink ( LINK ) düşük kıymetlidir.

Daha düşük yahut daha yüksek risk?

Platformun en güzel varlıkların ortalama getirilerine ait tahliline nazaran, üstteki kripto para üniteleri düşük riskli yatırımlar olarak kabul ediliyor ve uzun vadede ortalama adreslerde bir düşüş kaydediyor, bu da “kemikte çok fazla et” olduğunu gösteriyor.

Kriptonun en âlâ varlıkları için ortalama getiri. Kaynak: Santiment

Öte yandan, kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak çok kıymetli ve düşük bedelli dijital varlıkları tanımlayan MVRV Z-Skoru, Binance Coin’in ( BNB ) çok kıymetli birkaç üst huduttan biri olduğunu ve daha yüksek riskli bir yatırıma işaret ettiğini gösterdi.

Günlük fiyat eğilimleri

İlginç bir halde, BNB tıpkı vakitte listelenen kriptolar ortasında gün içinde fiyat düşüşü kaydeden tek kripto para ünitesi ve % -0,34 düşüş kaydediyor (şu anda 289,30 $’dan süreç görüyor), Bitcoin +%1,46, Ethereum +%1,71, XRP +%1.T64, Cardano +%1.84 , Dogecoin +% 0.42, Polygon +%2.92, Shiba Inu +%1.46, Uniswap +%90 ve Chainlink +%1.65.

Piyasa bedeline nazaran en güzel 10 kripto para ünitesi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, global kripto piyasası son 24 saatte %1,13 arttı ve kısa yükseliş momentumunun, 19 Ocak’ta gerçekleşen kripto kredi kuruluşu Genesis’in iflas müracaatında bulunduğunu duyurmasıyla yarıda kesilmesinin akabinde konsolide oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu