İşte 2020 model Renault Captur!

2020 model Renault Captur‘ın neler sunduğu, araba kullanıcıları tarafından epeyce merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu manada yeni model ile ilgili merak edilenleri gidermek ismine, araç hakkında bilinen üzellikleri sizler için derledik.

Renault’tan yapılan açıklamaya nazaran, SUV pazarının öncü modellerinden RenaultCaptur, lanse edildiği 2013 yılından bu yana 1,5 milyon satış adedine ulaşarak hem Fransa hem Avrupa’da kısa sürede segmentinin en çok satan modeli olduğunu belirtelim.

2020 model Renault Captur, dinamik ve güçlü yeni SUV çizgileri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gelin Renault Captur’ın motor ve donanım özelliklerinin neler olduğuna daima birlikte bakalım.

Boyutları büyüyen ve kardeşi Clio’dan tasarım ayrıntıları taşıyan Fransız B-crossover, CMF-B platformunun yeni versiyonuna geçtiğini belirtelim. Dönüşüm gerçekleştiren model, dinamik ve güçlü yeni SUV çizgileriyle dikkat çekiyor. Aks aralığı 2, uzunluğu 11 cm artan yeni Captur’da donanım paketine nazaran 18 inçe kadar çıkan jantlar mevcut. LED ön farlara ve stoplara sahip crossover’da 11 gövde rengi, 4 tavan rengi ve 3 şahsileştirme paketiyle toplamda 90 farklı kombinasyon sunuluyor.

Ayrıca modüllerinin %85’i yenilenen Mk2 Captur selefine nazaran daha hafif, daha aerodinamik, daha sessiz ve daha verimli. İlk modeli 2013 yılında piyasaya çıkan Renault Captur, 2020 modeli ile gelişmiş özellikler ve yenilenen teknolojileriyle geliyor. Modelin yeni elektrik ve elektronik mimarisi, en yeni teknolojik gelişmelerin kullanımını mümkün hale getiriyor. Yeni Captur, elektrikli, internet irtibatlı ve otonom sürüş özellikleriyle Renault Grubu’nun stratejik planını destekliyor. Ayrıca model, Güney Kore dahil olmak üzere Renault markası altında, tüm pazarlarda birebir isim ile pazara sunulacak.

Başa dön tuşu