İşte Oppo Reno 10x Zoom modelinin DxOMark sonucu!

Oppo‘nun tanınan telefon modeli olan Reno 10x Zoom sonunda DxOMark testine tabi oldu. Ülkemizde de satışı bulunan model bakalım elde ettiği puan ile kaçıncı sıraya yerleşti?

İşte Oppo Reno 10x Zoom modelinin DxOMark sonucu!

2019 yılının Nisan ayında resmiyet kazanan modelin, güçlü donanımı ve savlı tasarımı ile birlikte kısa vakitte kullanıcıların ilgi odağı olmuştu. Modelin uzun vakittir beklenen DxOMark testi sonunda gerçekleşti. Testte art kamera performansından 116 puan almayı başaran model, kendisi ile birebir puanı almış olduğu puan ile Huawei P30 Pro modelinin çabucak gerisinde ve yeniden kendisi ile tıpkı puanı alan Samsung Galaxy S10 5G modelinin önünde yerini aldı.

Elbette fotoğraf testinden birebir puanı almış olsalar da, bunun yanında görüntü testinden almış oldukları puanların farklılık göstermesi, modellerin sıralamalarını etkiliyor.

Oppo Reno 10x Zoom modelinde, 48 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 10 kat hibrit yakınlaştırma yapabilen 13 Megapiksellik  periskop kamera bulunduğunu ve almış olduğu puan ile listenin 7. sırasında yer aldığını ayrıyeten belirtelim. 

Başa dön tuşu