Kingston’dan yeni Canvas Select Plus ailesi

Technology Company’nin flaş bellek iştirakı Kingston Digital, Inc., yeni Canvas Select Plus microSD ve SD kart serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kingston, özgün Canvas Select Kart serisini daha süratli ve daha yüksek kapasiteli Canvas Select Plus’la değiştirerek telefonlar ve dijital kameralar için vazgeçilmez bir seri sunuyor.

Kingston’dan yeni Canvas Select Plus ailesi

Kingston’ın Canvas Select Plus bellek kart serisi sağladığı daha yüksek suratlar, daha fazla güvenilirlik ve 512 GB’a varan kapasiteleriyle kullanıcı tecrübesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanıyor. Canvas Select Plus, yüksek kalitedeki içerikleri aktarırken Class 10 UHS-I suratlarını 100MB/s‘ye kadar çıkararak; daha süratli uygulama yükleme, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aktarma, tam uzunlukta HD görüntüler kaydetme ve düzenleme üzere ağır iş yükleri için gereksinim duyulan suratları sağlıyor.

Yeni Canvas Select Plus microSD kartı, mükemmel süratlerde uygulama açma ve yükleme süreçleri için A1 uygulama performans sınıfında tasarlanarak Android aygıtlar için optimize ediliyor. Son teknolojiyle geliştirilmiş yeni özelliği ile kullanıcılara yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K görüntü çekimi sağlayan kart; ağır grafikli multimedyalar için kâfi sürat ve depolama sağlayarak güçlü bir uygulama tecrübesi sunuyor.

Başa dön tuşu