Marvel Ultimate Alliance 3 X-Men fragmanı!

Nintendo, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order için oyunda yer alacak X-Men grubunun gösterildiği bir dakikalık bir fragman yayınladı. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order ile ilgili tüm oynanış videolarına Game İnformer’ın YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Marvel Ultimate Alliance 3 X-Men fragmanı!

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order 19 Temmuz’da Switch için çıkacak.

Marvel Ultimate Alliance serisi 10 yıl sonra yeni bir aksiyon rol yapma oyunu olarak geri dönüyor. Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men ve daha fazlasını içeren devasa karakter takımından en güçlü Marvel muhteşem kahramanları takımını oluşturun. Thanos ve onun acımasız savaşçıları The Black Order’ın galaktik yıkımını önlemek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

 
Bu yeni kıssada kahramanlar ve makus adamlar sonsuzluk taşlarını Thanos ve The Black Order’ın kozmik kaosu başlatmasından evvel bulmak için Marvel evrenindeki bir yarışta birleşiyor. Avengers Tower’dan X-Mansion’a kadar her bir durak Thanos’un tehlikeli vazifesini önlemek için hayranların favori karakterlerinin ve ikonik yerlerde beklenmedik savaşlarına sahne oluyor.

Görüş açısının omuz üstü “Kahraman Kamerası” bakış açısına geçtiği serinin yeni oyununda aksiyona daha da yaklaşın. 

Başa dön tuşu