MediaMarkt Sevgililer Günü kampanyası

Sevgililerin merakla beklediği 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgililer Günü ne vakit?” “Sevgiliye armağan ne alınır?” üzere soruların sıkça sorulduğu bugünlerde Sevgililer Günü için armağan arayışları da artıyor. Sevgiliye ikram seçmek kimileri için kolay olsa da kimileri için de hayli güçlü bir süreç. Sevgiliyi tam manasıyla keyifli etmek, onun seveceği bir armağan bulmak her vakit kolay olmayabiliyor.

MediaMarkt Sevgililer Günü kampanyası

MediaMarkt geniş bir yelpazede sunduğu ikram seçenekleri ile farklı beklenti ve gereksinimlere uygun seçim yapılmasını kolaylaştırıyor. Sevgililer Günü 2020 için erkek arkadaşınıza ya da kız arkadaşınıza armağan alırken zorlanmayacağınız seçenekler MediaMarkt mağazalarında sizleri bekliyor.

Sevgililer Günü nedir?

Tüm dünyada 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü, yurtdışında St Valentine’s Day “Aziz Valentin Günü” olarak da anılıyor.

MediaMarkt’ta 14 Şubat ikramları için hem bayan hem erkeklerin zevk, beğeni ve gereksinimlerine hitap edecek ikram seçenekleri bulunuyor. Cep telefonundan, çay makinesine, oyun konsolundan, elektrikli süpürgeye kadar yüzlerce farklı ikram seçeneği MediaMarkt mağazalarında sevgilileri bekliyor.

Sizin de gündeminizde “Sevgililer Günü ne vakit?” sorusu kendine yer bulmaya başladıysa, MediaMarkt’ın uygun fiyatlı, avantajlı ve yüzde 100 garanti garantisiyle sunduğu Sevgililer Günü ikramları ortasından sevgiliye ikram seçimlerinde bulunabilir, seçtiğiniz ikramları Sevgililer Günü iletileri ile sevdiğinize sunabilirsiniz.

Ayrıca MediaMarkt sunduğu kurumsal hizmetlerle sevgiliniz armağanını değiştirmek isterse birçok eserde kullanabileceği iade seçeneğini de kullanabilir. Ek olarak sıkıntı beğenen bir sevgiliniz varsa ona armağan almak yerine MediaMarkt armağan çeki ile istediği hediyeyi kendisi de seçebilir. 

MediaMarkt Sevgililer Günü kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgiye internet sitesinde ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu