Microsoft Dynamics 365 en sevilen CRM uygulaması seçildi

1000’ yakın iştirakçinin oylarıyla belirlenen sonuçlarda birinci sırayı alan uygulama, yapay zekâdan güç alarak müşteri bilgilerini birleştiriyor, kestirime dayalı bilgiler sunuyor ve kurumların müşterileriyle daha güçlü alakalar kurabilmesini sağlıyor.

Microsoft Dynamics 365 en sevilen CRM uygulaması seçildi

Microsoft’un stratejik adımlar atma imkânı sunmak üzere kurumlar için tasarladığı kontaklı iş bulut uygulaması Dynamics 365, en sevilen CRM uygulaması seçildi. Müşteri hizmetleri ve tecrübesi alanında bağımsız çalışmalar yürüten Kaç Medya’nın Türkiye’deki davet merkezilerinde 1000’e yakın kullanıcıyla yaptığı ankete nazaran Dynamics 365 en sevilen CRM uygulaması seçildi.

“Bilgiler kıymete dönüşüyor”

Microsoft Türkiye Kurumsal İş, Üretkenlik ve Güvenlik Uygulamaları Satış Yöneticisi Ozan Öncel, konuyla ilgili olarak, “Daha fazlasını başarmaları için kurum ve bireyleri güçlendiren tahliller sunmaya devam ediyoruz. Davet merkezi dâhil olmak üzere müşteri temas noktalarının birçoğunda Dynamics 365 ile kurumlar kendi inovasyonlarını gerçekleştiriyor. Dynamics 365, müşterilerle etkileşim kurmak, operasyonları en âlâ duruma getirmek, eserleri ve hizmetleri dönüştürmek üzere kurumların dijital dönüşüm süreçlerine katkı sunuyor. Yapay zekâyı tüm data çeşitlerine uygulayarak CRM ve ERP’de (Kurumsal Kaynak Planlaması) ihtilal yaratan servisler sunan platform, kurumun her kısmından gelen sinyalleri alıp bunları kıymetli bilgiye dönüştürüyor. Kurumlar satış artırma teknikleri geliştirmek, yeni müşteri kazanmak, müşteri hizmetlerini uygunlaştırmak, müşteri etkileşimini tekrar tasarlamak üzere dönüştürücü süreçlerde daha tesirli kararlar alıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu