Microsoft Edge yenilendi. Hemen indir!

İnternet tarayıcıları alanında kıymetli seçeneklerden biri olan ve daha evvel ismi Microsoft Internet Explorer iken Edge olarak değiştirilen tarayıcı 2020 yılı itibariyle yenilendi. Yeni Microsoft Edge ismiyle tanıtılan tarayıcı bir dizi yenilik ve güncelleme içeriyor.

Microsoft Edge yenilendi. Çabucak indir!

Yenilenen ve güncellenen tarayıcı artık daha kabiliyetli. Yeni Microsoft Edge bilhassa Windows 10 için optimize edildi. Edge tüm aygıtlarda otomatik olarak senkronize oluyor ve şifre, ayar ve favoriler tüm aygıtlarda kullanılabiliyor.

Akıllı özelliklerle de güncellenen yeni Edge, daha akıllı işlevlerle donatıldı. Örneğin tasarım olarak kişiselleştirilebilen tarayıcı, internetteki içerikleri Office 365 uygulamalarına aktarmayı sağlayan Collections özelliğine de kavuştu.

Gizlilik konusunda kimi güncellemeler de alan yeni Microsoft Edge, bu mevzudaki tüm denetimi kullanıcıya veriyor. Yalnızca Windows 10 değil tıpkı vakitte MacOS, iOS ve Android sürümü de bulunan tarayıcı farklı aygıtlarda tıpkı tecrübesi yaşatmayı da hedefliyor. Eklenti dayanağı de alan yeni Microsoft Edge, çağdaş tarayıcılar tarafından sunulan bu bilhassa pozisyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Yeni Microsoft Edge‘i şirketin internet sitesi üzerinden indirim deneyimleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu