Microsoft yeni HoloLens modelini MWC’de sergileyebilir

Dünyanın en büyük taşınabilir teknolojiler fuarı MWC – Mobile World Congress, 24-27 Şubat 2020 tarihleri ortasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek. Yüklü olarak taşınabilir teknolojiler geliştiren şirketlerin katılacağı fuar tıpkı vakitte teknoloji devi markaların da ilgisini çekiyor. Bu yıl fuarın iştirakçileri ortasında bulunan Microsoft da HoloLens ve Edge Computing tahlillerini fuarda sergileyecek.

Microsoft yeni holoLens modelini MWC’de sergileyebilir

Geçen yıl da fuara katılan Microsoft bilhassa kurumsal kullanım için geliştirdiği artırılmış gerçeklik aygıtı HoloLens ile fuarda uzunluk göstermişti. Bu yıl da yeniden HoloLens tahlillerini ziyaretçilerle buluşturacak olan marka tıpkı vakitte Edge Computing ismi verilen tahlillerini de sergileyecek.

Kesin olmamakla birlikte markanın yeni bir HoloLens modelini MWC 2020‘de tanıtması bekleniyor. Bu yeni HoloLens modelinin yapay zeka, ses tanıma ve öbür teknolojileri üzerinde barındırması ve daha çok Telekom dalı için tahlil olması bekleniyor.

Gelen bilgilere nazaran Microsoft fuarda tıpkı vakitte akıllı bulut ve Edge Computing tahlillerini de sergileyecek ve bu alanlara odaklanacak.

Medya sponsoru olduğumuz dünyanın en büyük taşınabilir teknolojiler fuarı olan MWC ile ilgili en yeni gelişmeleri ve tüm haberleri MWC 2020 sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Başa dön tuşu