MIJIA Smart Fish Tank, akıllı akvaryum geliştirdi

MIJIA Smart Fish Tank, isimli akıllı akvaryum ile akvaryum paklık işini ortadan kaldırıyor. Bilhassa tatile gidilen günlerde akvaryum paklığını yaparak, balıklarınızın sağlıklı bir formda yaşamasını sağlıyor.

Hayatın her alanında ömrü kolaylaştıran eserlerle kendine özel bir kitle oluşturan Xiaomi, şimdide balık besleyen bireylere yönelik akıllı akvaryum geliştiriyor. MIJIA Smart Fish Tank ile konutta olmadığınız devirlerde de balıklarınızla ilgilenebilirsiniz.

MIJIA Smart Fish Tank özellikleri ve fiyatı muhakkak oldu

MIJIA Smart Fish Tank akıllı akvaryum, estetik özelliğiyle dikkat çekerken, bireylerin akvaryum bakımıyla daha az ilgilenmesini sağlıyor. Kullanıcılar, bu sayede vakitten ve güçten tasarruf edebiliyorlar. 16:9 imaj oranı temel alınarak geliştirilen akvaryum 5 evreli art filtresi sayesinde kendi kendini temizleme özelliği ile dikkat çekiyor. Tıpkı vakitte su pompasının da kirlenmesinin önüne geçiyor. Bu sayede 6 aya kadar akvaryum temizleme durumunu ortadan kaldırıyorsunuz.

24 tam renk LED ve 16 RGB aydınlatma farklı modlarla odanıza sıradışı bir görünüm sunuyor. MIJIA uygulaması ile su pompasının suratını ve yem verme aralığı ile ölçüsünü da otomatik olarak denetim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra balığın cinsine uygun bir formda su akış suratını da otomatik bir formda ayarlayabilirsiniz. Balıklar için değerli olan akvaryum sıcaklığını da sağ üst köşede görebilirsiniz. MIJIA Smart Fish Tank modeli 50$ fiyat etiketine sahiptir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu