Monster Notebook teknik serviste de iddialı

Yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmış olan Monster Notebook, Kadıköy’de açtığı yeni teknik merkez binası ile yüksek performanslı oyun bilgisayarlarının akabinde, kullanıcı memnuniyetinde de bir numara olmayı hedefliyor. Markanın tüm müşteri memnuniyeti çalışmalarının koordine edileceği yeni teknik merkez binası, birebir vakitte sunulan hizmetlerin ebediyen ileri taşınabilmesi için gerekli AR-GE çalışmalarına da konut sahipliği yapacak.

Monster Notebook teknik serviste de iddialı

Teknik servise gelen eserler ön değerlendirmeye alındıktan sonra tespit edilen sıkıntıyla ilgili istasyona yönlendiriliyor. Her biri Monster Notebook ve partnerlerinin kapsamlı eğitiminden geçen teknisyenler, bu sayede kullanıcıların sıkıntılarını süratli ve sağlam biçimde gideriyor.

Sorunlar 1 saatte çözülüyor

Şirketin kurduğu güçlü tedarik ağı ve geniş yedek kesim deposu, olağan koşullarda haftalar sürebilecek kesim değişimi üzere süreçlerin bile vakit kaybedilmeden yapılmasını sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar teknik servise getirdikleri eseri 1 saat sonra dahî teslim alabiliyorlar. Hizmet mühleti konusunda son derece savlı olan Monster’ın gayesi, tüm kullanıcılarının sıkıntılarını en fazla 3 iş günü içerisinde çözmek.

Şirketin müşteri ilgileri takımı ise kullanıcıları servis sürecinin her adımı hakkında bilgilendiriyor. Böylece kullanıcılar tamir için teknik servise bıraktıkları eserin ne evrede olduğunu ve problemleriyle ilgilenildiğini bilmenin rahatlığını yaşıyor.

Ömür uzunluğu fiyatsız bakım

Monster Notebook’u rakiplerinden ayıran bir başka nokta da tüm kullanıcılarına satın aldıkları eserin kullanım ömrü boyunca fiyatsız bakım hizmeti sunması. Kullanıcılar eserlerini 6 ayda bir Monster servisine getirerek yahut mutabakatlı kargo şirketleri aracılığıyla fiyatsız olarak göndererek toz paklığı ve termal macun değişimi üzere süreçleri fiyatsız gerçekleştirebiliyorlar. Bu da hem eserin kullanım ömrünü artırıyor hem de kullanım müddeti boyunca birebir yüksek performansı vermesini sağlıyor.

Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz, şirketin yeni teknik merkezi ve kullanıcılarına verdikleri ehemmiyet hakkında şunları söyledi, “Monster olarak kullanıcılarımızın memnuniyeti birinci günden beri birinci önceliğimiz oldu. Bu memnuniyetin birinci evresi onlara en yüksek performansı verecek eserler sunmak ve bunu yaparken onları gereksiz mali yüklerin altına sokmamaktı. Geride bıraktığımız 14 yılda bunu muvaffakiyetle yaptığımızı düşünüyorum. Ne istediğini bilen bir kullanıcı Monster’da kendi muhtaçlığına ve bütçesine nazaran bir eseri kesinlikle bulabilir. Karar vermekte zorlanan kullanıcılar da mağazalarımızdaki uzman çalışanlarımızdan yardım alarak kendileri için en âlâ eseri bulabilirler. ”

Yılmaz kelamlarını şöyle sürdürdü, “Müşteri memnuniyetini sağlamanın ikinci ve bizce daha kıymetli kademesi ise kullanıcılara faal ve muteber bir satış sonrası dayanak sunmak. Monster olarak kurulduğumuz günden beri onların sıkıntılarını çözmeyi hep birinci önceliğimiz olarak gördük. Kullanıcılarımıza süratli, şeffaf, sağlam bir hizmet sunarken mecburî olmadıkça da hiç bir fiyat talep etmiyoruz. Bir sorun yaşarlarsa hep onların yanında olduğumuzu ve her türlü dayanağı vermeye hazır olduğumuzu hissettiriyoruz.”

“Piyasadaki rakiplerimizde olmayan ömür uzunluğu fiyatsız bakım hizmeti sunuyoruz. Teknik serviste yapılan süreçler için “teknik servis ücreti” gibisi bir şey talep etmiyoruz. Tüm eserlerimizde 2 yıllık garanti veriyoruz ve bu mühlet içinde eserde kullanıcı yanlışı yok ise karşılaşabilecekleri sıkıntılar için fiyat almıyoruz. Bugün bölümde olmayan rekor bir hizmet süremiz var. Kullanıcılarımızın şikâyetlerini en erken 1 saat en geç 3 iş günü içerisinde çözebiliyoruz. Bunu da teknik serviste kullanıcılarla ortamıza taşeron firmaları yahut 3’üncü tarafları sokmayarak, onlara direkt temas ederek yapıyoruz.”

Başa dön tuşu