Mophie Powerstation Mini Türkiye’de satışa çıktı

Mophie Powerstation Küçük Apple Store üzerinden satışa çıktı. İşte Mophie Powerstation Küçük Türkiye fiyatı ve özellikleri.

Mophie Powerstation Küçük, 50.000 mAh kapasitesiyle powerbank pazarının en güçlü modellerinden birisi. Mophie tarafından geliştirilen eser, Türkiye’deki kullanıcılara da sunuldu. Apple Store’da listelenen Mophie Powerstation Küçük, kullanıcılar için yeni alternatiflerden birisi.

Mophie Powerstation Küçük özellikleri

Cihaz, 50.000 mAh kapasitesinin dışında 20W şarj gücüyle dikkat çekiyor.50000 mAh üzere yüksek bir kapasite olmasına rağmen aygıtın boyutu epeyce küçük. USB-C portu üzerinden süreçlerin yapıldığı Mophie Powerstation Küçük için resmi sitede “Kompakt Mophie Powerstation küçük, sunduğu 20 W PD gücüyle iki adede kadar aygıtı süratle şarj ediyor. Güçlü USB-C temas noktası iPhone’unuzu, AirPods’unuzu, hatta iPad’inizi bile şarj edebiliyor. Hafif Powerstation küçük çantanıza kolay kolay sığıyor. Böylelikle gereksiniminiz olan gücü, gittiğiniz her yere götürebiliyorsunuz. Kum püskürtme metoduyla işlenmiş, birinci sınıf alüminyum dış yüzeye sahip. Şık görünümüyle Apple aygıtlarınızı ve aksesuarlarınızı tamamlıyor.” biçiminde bir söz yer alıyor.

Mophie Powerstation Küçük kaç para?

Özelliklerinin dışında Mophie Powerstation Küçük için en çok merak edilen fiyat. Mophie Powerstation Küçük farklı versiyonlara da sahip. Fiyatlandırma ise şöyle;

  • Mophie Powerstation küçük – 899,00 TL
  • Mophie Powerstation – 1.399,00 TL
  • Mophie Powerstation Pro- 3.299,00 TL
  • Mophie Powerstation Pro XL – 4.599,00 TL

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu