Netflix Türkiye’ye yeni Marvel filmleri eklendi

Haziran ayı ile birlikte Netflix Türkiye’de birçok yeni Marvel sineması izleyicilerle buluştu.

Netflix Türkiye’ye yeni Marvel sinemaları eklendi

Marvel, Avengers: Endgame sineması ile 22 sinemalık seriyi tamamlayarak yeni sinemalar için çalışmalara başladı. Üstün kahramanların ön plana çıktığı sinemalar ile isminden bahsettiren Marvel son olarak Spider-Man: Far From Home sineması ile harika kahramanların sinemalarının bitmeyeceğinin sinyallerini veriyor. Bilhassa harika kahramanların yer aldığı sinemaları bir ortada izleyicilere sunmak isteyen Marvel bunun için sinema severleri sevindirecek bir muahedeyi gerçekleştirdi.

Marvel, Netflix ile mutabakat sağlayarak birçok sinemasını bu platforma taşıma kararı aldı. Netflix Türkiye’de Marvel’a ilişkin sinemaların birçoğunu bulamayan izleyicileri epey keyifli edecek bu haberle birlikte artık birçok Marvel üretimi sinemalara ulaşmak çok kolay olacak. Haziran 2019 prestijiyle  Marvel’a ilişkin birçok üretimde yer alan üstün kahramanların sinemaları Netflix Türkiye’ye eklendi. Son güncelleme ile eklenen sinemalar ortasında Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Avengers, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, Captain America: The First Avenger, Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Thor, Thor: The Dark World, Guardians of the Galaxy sinemaları yer almakta.

Netflix Türkiye’ye aktüel sinemalar eklenecek mi?

Her ne kadar daha evvel yapılan Marvel sinemalarına yer vermesi ile güçlü bir içeriğe sahip olmuş olsa da bilhassa Avrupa ülkelerine nazaran epey az sayıda dizi ve sinemalara yer verilen Netflix Türkiye’de platformu kullanan kullanıcılar tarafından beklentiler artıyor. Daha yeni sinemaların Netflix Türkiye platformunda yer alması beklenirken, platformun son eklediği sinemalara bakıldığında izleyicilerini mutlu edecek yeni sinemalara yakın vakitte yer vereceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu