Ocak 2023’te izlenecek en iyi 5 meme coin!

Meme kripto para üniteleri, 2021 boğa piyasası sırasında öne çıktı ve Dogecoin ( DOGE ) üzere madeni paraların önderliğinde meteorik bir bedel artışı kaydetti. Bununla birlikte, geçen yıl boyunca, genel pazar bir satış yaşadığı için birçok göğüs parasının pahası kıymetli ölçüde düştü.

Ocak 2023’te izlenecek en âlâ 5 göğüs coin!

Artan ağ geliştirme ve kullanım durumları üzere faktörlerin yardımıyla birtakım mem paraları odak noktası olmaya devam ediyor. Bu nedenle, Finbold tarafından tahlil edildiği üzere, Ocak 2023’te izlenecek en âlâ beş mem coin aşağıdadır.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin 2022’de çoğunlukla kırmızı bölgede süreç görse de ağ geliştirme ve benimseme haberleriyle desteklenen küçük karlar kaydetti. Bilhassa varlık, Tesla CEO’su Elon Musk’tan takviye aldıktan sonra yükseldi.

DOGE, tokenin Twitter’da bir ödeme seçeneği olarak entegre edilebileceğine dair spekülasyonlar olduğu düşünüldüğünde, geçerli bir yatırım fırsatı olmaya devam ediyor. Birebir vakitte yatırımcılar, Musk ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in ağı geliştirme planları olduğunun ortaya çıkmasının akabinde mümkün ilerlemeyi arıyor.

Ek olarak DOGE, 2022’nin küçük tepelerini inşa etmeyi hedefliyor olabilir. Bu durumda Dogecoin, 2022’de piyasa pahasına nazaran %54 paha kaybederek birinci on kripto para ünitesi ortasında en uygun performansı gösteren ikinci oldu. Mevcut durumda varlık, günlük yaklaşık %2,8’lik karlarla 0,072 dolardan süreç görüyor.

Dogecoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu’nun (SHIB)

Shiba Inu ( SHIB ), değerli fiyat düzeltmesinden uzakta, topluluk ağ üzerinde çeşitli eserler sunmaya çalışırken 2023’te birkaç dönüm noktasına ulaşmayı hedefliyor. Örneğin, merkezi olmayan finans ( DeFi ), Shibarium isimli Shiba Inu katman-2 ölçekleme tahlilinin lansmanını ve metaverse’ye artan ilgiyi dört gözle bekliyor.

Basın vaktinde Shiba Inu, son 24 saatte %2’nin üzerinde çıkarla 0,0000082 $’dan süreç görüyordu.

Shiba Inu bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bonk (BONK)

Shiba Inu temalı varlık, piyasadaki gerilemeye karşın erken yatırımcılar büyük yarar elde ettikçe artan topluluk heyecanına şahit oluyor. Bilhassa Bonk (BONK), Solana ( SOL ) misli olmayan token ( NFT ) topluluklarına ve yaratıcılarına havadan atıldı, bu da süreç hacminde ve satın alma baskısında artışa neden oldu.

Bonk ivme kazanıyor olsa da, tokenın öbür mem paralarının muvaffakiyetini tekrarlayıp tekrarlamadığını izlemek değişik olacak. Birinci getirilere nazaran, token Ocak 2023 için kesin bir saat. Şu anda Bonk, son 24 saatte %60’ın üzerinde yararla 0,0000020$’dan el değiştiriyor.

Bonk bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Terra Klasik (LUNC)

Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünün akabinde, platformun orjinal zinciri Terra Classic ( LUNC ), göğüs paralarının fiyat hareketini taklit etti. Koordineli topluluk kısa vadeli sıkıştırmalarıyla desteklenen LUNC, karları kaydetmek için genel piyasa fiyat hareketine meydan okudu.

Şu anda, LUNC’nin beklentileri büyük ölçüde, daima yazma süreci üzere teşebbüslerin yanı sıra yerleşik kripto varlıklarının daima takviyesine bağlı olacaktır. Bununla birlikte, Terra’nın kurucusu Do Kwon ile ilgili rastgele bir gelişme ilgi caziptir. LUNC, 24 saat içinde %1,3’ün üzerinde çıkarla 0,00015 dolardan süreç görüyor.

Terra Classic bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Floki İnu (FLOKI)

Floki Inu (FLOKI), Shiba Inu’nun elde ettiği muvaffakiyetin akabinde yaratıldı. Şu anda Floki topluluğu, NFT pazarlarının, metaverse tabanlı oyunların ve eğitim platformlarının üç ana alanını geliştirmeye odaklanıyor.

Geliştirmenin başarısı muhtemelen Floki Inu’ya daha fazla yarar sunacak ve onu kitleler için cazip kılacak. SHIB ve DOGE üzere FLOKI de Musk’tan muhtemel girdiler arayacaktır. Basın vaktinde FLOKI, son 24 saat içinde yaklaşık %0,5’lik karlarla 0,0000078 $’dan süreç görüyordu.

Floki bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak, göğüs paralarının toparlanma yeteneği, konsolidasyon etabında kalan genel piyasa hareketi tarafından belirlenecektir. İlgili toplulukların ayrıyeten, göğüs paralarının sağlam bir yarar sağlamadığı için eleştirildiği göz önüne alındığında, ekstra sıkı çalışması gerekecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu