OPPO’dan Reno2 serisi için yeni reklam kampanyası

OPPO’nun Reno2 serisi için hazırlanan kampanyanın reklam sinemasında Sıla’nın yanı sıra her biri kendi alanında başarılı ve sevilen isimler; ünlü model Didem Soydan, ünlü oyuncular Hakan Kurtaş ve Uraz Kaygılaroğlu rol alıyor.

Dünya akıllı telefon pazarının önder markası OPPO’nun yeni Reno2 serisinin tanıtımı için hazırlanan reklam kampanyası televizyon kanallarında, sinemalarda ve dijital mecralarda gösterilmeye başladı. OPPO’nun, geçtiğimiz kasım ayında büyük ses getiren birinci kampanyasında olduğu üzere, yeni kampanyada da ünlü müzikçi Sıla markanın reklam yüzü olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. “Bir iş var bu işin içinde” başlığını taşıyan yeni reklam kampanyasında Sıla’nın yanı sıra izleyicilerin yakından tanıdığı ünlü isimler; Didem Soydan, Hakan Kurtaş ve Uraz Kaygılaroğlu birlikte rol alıyor.

OPPO’dan Reno2 serisi için yeni reklam kampanyası

OPPO’nun yeni reklam kampanyasında Türk Edebiyatı’nın büyük şairi Orhan Veli’nin “Bir iş var” isimli şiiri Sıla’nın sesinden izleyicilerle buluşuyor. Sıla, Orhan Veli’nin dizelerini okurken OPPO Reno2 serisinin “ultra geniş açı”, “ultra gece modu”, “ultra görüntü sabitleme” üzere sıra dışı özelliklerine imgeler eşliğinde vurgu yapılıyor. OPPO’nun yenilikçi taşınabilir fotoğraf ve görüntü teknolojileriyle kullanıcılara yaşattığı hoş tecrübeler izleyicilerle paylaşılıyor. Reklam sineması “Sıra dışı olmak #SeninYeteneğin” bildirisiyle son buluyor.

Yeni Reno2 serisi hudutları yine tanımlıyor

Akıllı telefon sanayisinin son 10 yıllık gelişiminde tasarımı ve teknolojik donanımıyla değerli hisse sahibi olan OPPO, bilhassa taşınabilir fotoğrafçılık ve kamera alanında devrimsel yenilikler sundu. Bu yeniliklerin en çarpıcı halde deneyimlendiği modeller ise tanınan Reno serisi oldu. Kullanıcılar OPPO’nun Reno serisi ile birinci olarak Mayıs 2019’da tanıştı. Reno serisinin ikinci eser kümesini ise 2019’un sonlarında teknoloji severlerin beğenisine sunuldu. Reno serisinin en son yenilikleri olan Reno2 ve Reno2 Z modelleri, fotoğrafçılık ve görüntü geliştirme özellikleriyle kullanıcılar için yaratıcılığın hudutlarını tekrar tanımlıyor. Yeni seri, birinci kere dörtlü kamera kurulumunun yanı sıra, fotoğraf ve görüntü emeliyle 5x Hibrit Zoom, Ultra Gece Modu, Ultra Görüntü Sabitleyici, Ultra Geniş Açı özellikleri ile geldi. Reno2 serisi, Android 9.0’ın son sürümüyle çalışan ColorOS 6.1 tarafından destekleniyor. Süratli ve inançlı VOOC Süratli Şarj 3.0 teknolojisi ile 4.000mAh (Typ) batarya daha uzun ömürlü bir kullanıcı tecrübesi sunuyor. OPPO Reno2’de 8GB RAM, 256GB ROM; Reno2 Z’de ise 8GB RAM, 128GB ROM çekirdek donanım bulunuyor.

Başa dön tuşu