Parmak izi güvenliğine sahip SSD: Samsung SSD T7 Touch

Şık ve kompakt dizaynıyla T7 Touch, 2’nci jenerasyon USB 3.2 standardına bağlı olarak mevcut en yüksek evrak transfer suratını sunuyor. Yeni aygıt, ek bir donanımsal güvenlik tedbiri olarak sahip olduğu dâhili parmak izi sensörü ile bilgi muhafazasını bir üst düzeye taşıyor.

Parmak izi güvenliğine sahip SSD: Samsung SSD T7 Touch

Profesyonel ve günlük kullanım için tasarlanan Samsung T7 Touch; PC, tablet, akıllı telefon yahut oyun konsolunda çok sayıda fotoğrafın, oyunun yahut 4K/8K görüntünün inançlı bir halde saklanması için kâfi kapasiteye sahip. Ayrıyeten tüm bu içeriklerin rahatça taşınabilmesini sağlayacak güçte dayanıklılık da sunuyor.

T7 Touch, evvelki depolama tahlillerine nazaran değerli bir sürat artış imkânı da sağlıyor. 1.050 MB/sn okuma suratı ve 1.000 MB/sn[3] yazma suratı ile T7 Touch, selefi T5’ten yaklaşık iki kat, harici HDD’lerden ise 9,5 kat[4] daha süratli bir kullanıma imkân veriyor. Aygıt azamî suratına NVMe arayüzü ile kullanıldığında ulaşabiliyor.

AES 256 bit donanım şifrelemesine ek bir güvenlik katmanı olarak T7 Touch, Samsung SSD’lere birinci defa yerleşik bir parmak izi okuyucu donanımı getiriyor. Bunun yanında, kullanıcıların sadece bir bakışta aygıtın durumunu görebilmesini sağlayan bir “Hareket LED”i de bulunuyor. Dikkat çeken suratı, ek donanımları ve alüminyum kasasına karşın, yeni SSD sadece 58 gram yükünde. Samsung T7 Touch’ın yenilikçi özellikleri, CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nde de beğeni topladı.

Siyah yahut gümüş renk seçeneklerine sahip T7 Touch, farklı kullanım alanları için 500GB, 1TB ve 2TB boyutlarında sunuluyor. Kullanıcıların bulunduğu her yerde emniyetli temas sağlamak için bir adet C’den C’ye, bir adet de C’den A’ya USB kablosu ile gelen T7 Touch, Windows, Mac ve Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışıyor. Üç yıllık sonlu garanti sunan T7 Touch’ın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 500GB modeli için 1199 TL, 1 TB modeli için 1799 TL ve 2TB modeli için 3599 TL olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu