PlayStation Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

SonyPlayStation Plus abonelerine Kasım ayı içerisinde sunulacak olan fiyatsız oyunları açıkladı. PlayStation Plus oyunları Nioh ve Outlast II olacak.

PlayStation Plus Kasım 2019 fiyatsız oyunları açıklandı!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus abonelerine Kasım ayında sunulacak olan oyunları resmen açıkladı. Bu ayın oyunları bilhassa de PlayStation 4 kullanıcılarını memnun edecek. 

PlayStation 4 kullanıcıları için yayınlanan ücretsiz PlayStation Plus oyunları Nioh ve Outlast II olacak. Dilerseniz sırası ile bu oyunlardan bahsedelim.

Öncelikle Nioh isimli oyundan bahsedecek olursak şayet;
1600’lü yılların antik Japonya’sında korkusuz iblislerine karşı çaba edeceğiniz, kılıç savurma yeteneklerinizi ortaya çıkarabildiğiniz ve düşmanlarının üzerine hayalet köpek balıkları gönderebilen bir samuray yönettiğiniz oyun, 2017 yılında Team Ninja tarafından sunulmuş bir aksiyon rol yapma (RPG) oyunudur. Oyunun tanıtım görüntüsünü aşağıdaki paylaşımı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Outlast II  isimli oyundan bahsedecek olursak; 
Kimsenin araştırmaya bile cüret edemeyeceği olaylara balıklama atlayan evli bir çifti mevzu alıyor. Oyunda eşi Lynn ile birlikte çalışmakta olan Blake Langermann adındaki kameramanı yöneteceğiz. Arizona çölünün derinliklerindeki bir kasabada başlayan öykü, çiftin kestirim bile edemeyecekleri biçimde kendilerini dehşet verici bir kabusun orta yerinde bulmaları ile daha aksiyon dolu bir hale dönüşüyor. Oyunun tanıtım görüntüsünü aşağıdaki paylaşımı tıklayarak izleyebilirsiniz.

5 Kasım’dan itibaren PlayStation Plus aboneleri tarafından fiyatsız olarak kütüphaneye eklenebilecek olan oyunlar, 3 Aralık’a kadar erişim sunacak. Fakat Outlast II, TR PSN’de yer almıyor. Bu nedenle Türkiye’de Outlast II yerine  muhtemelen farklı bir oyun sunulacağı düşünülüyor. Lakin husus ile ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmış değil.

Başa dön tuşu