PUBG Mobile 2.3 güncellemesi yayımlandı

Futbol Çılgınlığı temasını ve bir dizi misyonu PUBG Mobile’a getiren yeni PUBG Mobile 2.3 güncellemesi yayınlandı. İşte yeni güncelleme hakkında ayrıntılar;

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi sonunda futbol oyunları, eşyalar ve daha ziyadesiyle kullanıcıların için hazır. Tanınan taşınabilir battle royale oyunu, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesinde futbol kahramanı Lionel Messi ile iş birliği içinde yeni PUBG Mobile 2.3 güncellemesini sundu. Güncelleme futbol merkezli öğeler, widget’lar ve Futbol Çılgınlığı temasını getiriyor.

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi tüm oyuncular için yayınlandı ve oyuncular kimi fiyatsız öğeleri, BP`leri ve AG`leri talep etmek için yeni güncellemeyi indirebilirler. PUBG Mobile 2.3 güncellemesi şu anda mevcut olsa da tüm PUBG Mobile oyuncularının oyunlarını en son sürüme güncellemesi uygulama mağazasını ziyaret etmesi kâfi olacak.

PUBG Mobile 2.3 güncelleme boyutu

PUBG Mobile 2.3 güncelleme boyutu Android telefonlar için 688 MB iken iPhone’lar için 1.84 GB.

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi nasıl indirilir?

PUBG Mobile’ın yeni güncellemesine App Store ve Play Store üzerinden erişebilirsiniz.

PUBG Mobile 2.3 güncellemesinde yenilikler ne?

PUBG Mobile 2.3 güncellemesindeki kıymetli iyileştirmelerden kimileri, Lionel Messi ile birlikte geliştirilen yeni Football Frenzy temalı mod. Unite for One Goal serisinde doruğa ulaşmak için oyuncuların kazanması gereken farklı futbol aktiflikleri var. Ayrıyeten Messi’nin Altın Ayakkabısı üzere birçok kıymetli eşya da Erangel, Livik ve Nusa haritalarına dağıtıldı.

PUBG Mobile ayrıyeten yeni oyun mekaniği ile bir Aftermath moduna sahip. Ayrıyeten en son 2.3 güncellemesi oyuna yeni NS2000 silahları getiriyor.

iOS için PUBG Mobile indir

Android için PUBG Mobile indir

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu