Realme X50 Pro MWC 2020’de tanıtılacak!

Realme’nin, Snapdragon 865 takviyeli X50 Pro telefonu MWC 2020‘de tanıtılacak! Teze nazaran şirket 2020’nin birinci çeyreğinde aygıtı piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Realme X50 Pro MWC 2020’de tanıtılacak!

Bilindiği üzere Realme, OPPO’dan ayrılan ve fiyat-performans odaklı eserleriyle dikkat çeken bir firma pozisyonunda yer alıyor.

Yeni ortaya çıkan bir sızıntıya göre Realme, Snapdragon 865 takviyeli X50 Pro isimli akıllı telefonunu MWC 2020 etkinliğinde tanıtacak ve bu tanıtımın çabucak akabinde şirket, üst seviye amiral gemisini olma özelliği taşıyan aygıtını Hindistan’da piyasaya sürecek.

Realme’nin, Snapdragon 865 takviyeli X50 Pro telefonunun, Hindistan’da piyasaya sürülme tarihi şimdi tam olarak belirlenmemiş olsa da, argümana nazaran şirket 2020’nin birinci çeyreğinde aygıtı piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Piyasadaki en güçlü telefon olarak tanıtılacak olan Realme X50 Pro‘nun, iPhone 11 serisine rakip olarak pazarlanacağı söyleniyor. Snapdragon 865 ile Realme telefonunun sızdırılmış AnTuTu puanları, şirketin bu iddiayı desteklemek için elinde önemli bir donanıma sahip olabileceğini düşündürüyor. Çünkü aygıt, almış olduğu 574.985 puan ile AnTuTu rekorunu kırmış durumda. Aslında bu puan Realme telefonunun RMX2071 model numarasına sahip bir aygıta ilişkin, lakin bu modelin Realme X50 Pro olduğu hakkında çok önemli tezler mevcut.

Cihaz hakkında ortaya atılan bir başka bilgi tez ise, Realme X50 Pro‘nun delikli bir ekran ile gelecek olduğu ve aygıtın 5G özelliği taşıyacak olduğu. Ancak marka telefonun maliyetini düşük tutmak için 5G fonksiyonelliği olmadan bir varyant başlatabilir.

Tüm bu bilgilerin, şimdi resmiyet kazanmamış savlardan oluştuğunu bir defa daha hatırlatmakta yarar var, aygıt hakkında yeni tezler ortaya çıktıkça ve bilgiler resmiyet kazandıkça siz pahalı okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu