Redmi Note 9S kullanıcılarını ilgilendiren gelişme!

Son vakitlerde birçok kullanıcısını kaybeden Xiaomi, kaybettiği kullanıcılarını geri kazanmak için çok uğraşıyor. Şirket dün de belirttiğimiz üzere Note 9 ailesine müjdeli haber vermişti. Firmanın hususla alakalı daha fazla ayrıntısı ortaya çıktı.

Redmi Note 9S serisi de güncelleniyor

Xiaomi, Redmi Note 9 serisi aygıtlarına göndermiş olduğu MIUI 13 arayüzüyle birtakım telefonlarda büyük problemlere neden olmuştu. Çinli şirket yanılgı çıkan modelleri bir türlü düzeltememiş ve kullanıcıların markadan soğumasına sebep olmuştu. Lakin Xiaomi Redmi Note 9S serisini de boş geçmiyor.

Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max ve POCO M2 Pro, Android 10 tabanlı MIUI 11 kullanıcı arayüzü ile piyasaya sürüldü. Aygıtlar şu ana kadar 2 Android ve 3 MIUI güncellemesi almış durumdalar. Ayrıyeten bu modeller için son Android güncellemesi Android 12 ile sonlanmış olacak. Aygıtlar MIUI 14 ile birlikte Android 12 güncellemesini alıp dayanağı kesilen modellere isimlerini yazdıracaklar.

Yukarıda saydığımız modellerin MIUI Küresel yapıları ise V14.0.0.1 SJZMIXM ve V14.0.0.1 SJWMIXM şeklinde olacak. Xiaomi’nin yapmaya çalıştığı son hareketle kullanıcıları yeterli istikamette etkilemesi bekleniyor. Xiaomi’nin gelişmelerini nasıl buluyoruz.

Başa dön tuşu