Samsung Galaxy A14 5G performans testinden 2 Bin 151 puan aldı

Yakın vakitte sunulması beklenen Samsung Galaxy A14 5G, kısa bir mühlet evvel Geekbench bilgi tabanında olduğu tespit edildi.

Geekbench’de test sürecine başlanan Samsung Galaxy A14 5G, kullanıcılara birbirinden farklı özellikler sunmaya hazırlanıyor. Güney Kore merkezli akıllı aygıt üreticilerinden Samsung, eser çeşitliliğini artırmak için her geçen gün yeni çalışmalara imza atıyor. Güney Kore merkezli başarılı akıllı aygıt üreticisi, son periyotlarda giriş ve orta segment modellere daha çok odaklanıyor ve çok yakın vakitte kendisinin en uygun fiyatlı 5G teknolojisine sahip modeli olarak nitelendirilen Galaxy A14 piyasaya sürülecek. Kelam konusu bu aygıtın, şu anda performans testinde olduğu öğrenildi.

Samsung Galaxy A14 5G hakkında elde edilen bilgiler

Yakın vakitte sunulması beklenen Samsung Galaxy A14 5G, SM-A146B model numarasıyla Geekbench bilgi tabanında olduğu öğrenildi. Kelam konusu bu akıllı cep telefon, Geekbench’in tek çekirdekli testinde 770, çok çekirdekli testinde ise 2 bin 151 puan almayı başardı. Test etabında olan aygıt hakkında çeşitli bilgiler elde edildi.

Exynos 1330 işlemciden güç alacağı öğrenilen Samsung Galaxy A14 5G, 4 GB RAM’e sahip olacak. Bununla bir arada Android 13 tabanlı One UI 5.0 arayüzüne sahip olacak olan aygıtın farklı RAM seçeneklerinin olup olmadığı hakkında şimdi bilgi elde edilmedi. Sızıntı bilgiler sunmasıyla bilinen Sudhanshu Ambhore, geçtiğimiz haftalar içerisinde Galaxy A14 5G’nin tasarımı hakkında çeşitli bilgiler sunan yüksek kaliteli render görsellerini aktarmıştı. Bu görsellerden elde edilen bilgilere nazaran aygıt, damla çentik ve yüksek ekran gövde oranına sahip olan bir ekran özelliğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Aygıtın art kısmında ise üçlü kamera heyetimi yer alırken, aygıtın tasarım ayrıntıları akıllara Galaxy S22’yi getiriyor. 

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu