Samsung Galaxy S20 Ultra ile ilgili bilinen her şey!

Güney Koreli tekoloji devi Samsung, 2020 yılına süratli bir giriş yaptı. Tanıttığı Galaxy S20 model telefonlarıyla fark yaratan Samsung, tabir yerimdeyse adeta meydan okudu.

Samsung’un yeni Galaxy serisi, geçtiğimiz yıl olduğu üzere tekrar 3 farklı modele sahip olarak karşımıza gelecek. Bu modeller sırası ile Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra olacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S20 Ultra’nın tanıtılmasına sayılı günler kala aygıt ile ilgili ortaya çıkan sızıntılar ve savlar da süratle artmaya başladı. Bu manada Samsung Galaxy S20 Ultra ile ilgili bilinen her şeyi siz bedelli okuyucularımız için bir ortaya getirdik. Gelin bu özellikleri birlikte inceleyelim.

6.9 inç 2K AMOLED (3200×1440 piksel Dinamik Amoled) ve 120Hz yenileme suratına sahip bir ekran ile karşımıza çıkması beklenen Samsung Galaxy S20 Ultra modelinde, ekran içerisinde dahil edilen kameralar ile Infinity-O ekranları görmeye devam edeceğiz. Tüm Galaxy S20 modellerinde ön kamera, Note 10 ailesinde olduğu üzere, ekranın orta üst kısmında nokta/delik şeklinde bulunacak.

Arka tarafta ise ana kamera 108 Megapiksel bir sensör ile ikincil kamera ise 48 Megapiksel periscope ve “Space Zoom” olarak isimlendirilecek bir sensör ile karşımıza çıkacak.

Galaxy S20 Ultra 10x optik zoom ve 100x’e kadar da dijital zoom yapabilmektedir. Ayrıyeten art kamera ile 8K 30 fps bedelinde görüntüler çekilebilecek.

Başa dön tuşu