Scooter görünümlü bisiklet: Halfbike 3 (video)

Oldukça farklı bir dizayna sahip olan bisiklet modeli Halfbike 3 birinci bakışta elektrikli scooter modeline benzetiliyor.

Scooter görünümlü bisiklet: Halfbike 3

Elektrikli bisiklet modelleri ile bisikletlere olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor. Birçok teknoloji şirketi tarafından üretilerek piyasaya sürülen elektrikli bisiklet modellerine her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu durum insanlardaki bisiklet algısını büsbütün değiştirmiş durumda. Birinci bakışta beşerler Halfbike 3 modelini elektrikli bir scooter modeli olarak değerlendirse de eser aslında bir bisiklet modeli.

Piyasada yer alan bisiklet modellerine nazaran epeyce farklı bir dizayna sahip olan Halfbike 3 isimli bisikletin scooter modeline benzetilmesi pek olağan zira imajı tam olarak bir scooter üzere. Katlanabilir bir gövde yapısına sahip olan Halfbike 3’ün toplam yükü 9 kg. Sıra dışı dizayna sahip olan  Halfbike 3’de bisiklet modellerinde görmeye alışık olduğumuz koltuk yer almıyor. Ayakta kullanılmak üzere tasarlanmış bu değişik bisiklet modelinin ardında 2 adet küçük lastiğe yer verilirken ön tarafta ise gerideki lastiklere oranla daha büyük bir teker yer alıyor. Yeni bisiklet modelinin pedalları ise bisikletin orta kısmında yer alıyor.

Yeni bisikletler çok farklı dizaynlarla gelecek

Piyasada yer alan bisiklet modellerine nazaran epey farklı bir dizayna sahip olan Halfbike 3 gelecekteki bisiklet modellerinin çok farklı dizaynlara sahip olabileceğinin sinyallerini şimdiden veriyor. 95 kg taşıma kapasitesine sahip Halfbike 3 bisiklet modeli kent içi kullanımlar için epey kullanışlı. Hareket kabiliyeti epeyce yüksek olan bu bisiklet modelinin gövdesi sağ ve sol tarafa hakikat yatabiliyor. Dört vitese sahip olan Halfbike 3’ün gidonunda bir adet zil ve fren yer alıyor. 699 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarılan Halfbike 3’ü buradan satın alabilirsiniz.

Başa dön tuşu