Şimdi duyurulmamış üç Ubisoft projesi yolda!

Ubisoft, 2020 mali yılının dördüncü çeyreğinde yani Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri ortasında şimdi duyurulmamış 3 tane AAA oyun çıkaracağını finansal sonuçlarını açıkladığı raporda duyurdu.

Henüz duyurulmamış üç Ubisoft projesi yolda!

Toplamda, şirket 2020 mali yılının dördüncü çeyreğinde dört AAA oyun çıkaracak. Bunlardan bir tanesi geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Diğer şimdi duyurulmamış 3 AAA oyunu E3 2019’da öğreneceğiz üzere duruyor. Ubisoft’un bu yılki E3 basın konferansı 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00’da başlayacak. Pekala şimdiki olarak Ubisoft şu sıralar ne yapıyor? 

Division 2’yi sıcak tutan firma, oyuna Raid modunu geçtiğimiz günlerde ekledi. Böylece oyuncular toplamda 8 bireyle birlikte Raid modunda kıyasıya bir gayret içerisinde girebiliyorlar. 

Buna ek olarak geçen hafta yeni Tom Clancy oyunu da duyuruldu. Wildlands’in devamı niteliğinde duyurulan oyun, Ghost’ların Wolf’lara karşı olan uğraşını husus alacak. Wolf’lar evvelce Ghost ekibinin bir kesimiydi lakin artık işler değişmiş durumda.

Avcı durumundayken av olmanın heyecanını yaşayacak ve hayat uğraşı vereceğiz ıssız adalar dizesinde. Pekala ya siz şimdi duyurulmamış üç Ubisoft projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Watch Dogs 3 yolda diyebilir miyiz? Pekala ya yeni bir Splinter Cell? 

Başa dön tuşu