Sony, MWC 2020 davetiyelerini gönderdi!

Japon teknoloji üreticisi Sony, MWC 2020 davetiyelerini gönderdi! Şirketin bu aktiflikte Xperia 5 Plus isminde bir amiral gemisi ve Snapdragon 765 platformu üzerine inşa edilmiş orta sınıf bir akıllı telefon tanıtması bekleniyor.

Sony, MWC 2020 davetiyelerini gönderdi!

Akıllı telefon üreticilerinin artması ve bu pazarda yeniliklere ayak uyduramaması sebebi ile bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen Sony, bu alandaki azmini tekrar de kaybetmiş değil. Şirket, basına gönderdiği MWC 2020 davetiyeleri ile yeni model bir Xperia akıllı telefon tanıtacağını duyurdu. İlgili modelin Xperia 5 Plus isminde bir amiral gemisi olması bekleniyor.

Sony‘nin gönderdiği basın davetiyesinde, yeni Xperia modellerinin İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi‘nde, 24 Şubat tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Bunun yanında şirketin aynı aktiflikte, bir de Snapdragon 765 platformu üzerine inşa edilmiş orta düzey bir akıllı telefon tanıtması da bekleniyor.

Günümüzün tasarım trendlerini yakalamaya çalışan Sony‘nin, geçtiğimiz hafta Xperia 5 Plus modelinin sızan render manzaralarında, kalın çerçevelere veda etmiş olduğunu ayrıyeten hatırlatalım. Yani MWC 2020′de tanıtılacak olan modelin, alışılagelmiş Sony akıllı telefon modellerinden farklı olarak ince çerçeve ile ya da çerçevesiz olarak gelme mümkünlüğü epeyce yüksek.

Başa dön tuşu