Stranger Things dördüncü sezonu onaylandı

Duyuru ile bir arada serinin geliştiricisi Duffer Kardeşler, Netflix için önümüzdeki yıllarda çekilecek birçok dizi ve sinemanın üretimini üstleneceği bilgisi de paylaşıldı.

Stranger Things dördüncü dönemi onaylandı

Netflix’in Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos şöyle konuştu: “Duffer Kardeşler, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyüledi. Bağlantılarımızı güçlendirerek, hayal güçlerini ortaya koyacakları yeni dizi ve sinemaları üyelerimizin beğenisine sunacağımız için son derece heyecanlıyız. Duffer Kardeşler’in “The Upside Down” dünyasının dışına çıktıklarında neler yapabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Duffer Kardeşler ise ekledi: “Netflix ile olan ilgimize devam edecek olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright ve Matt Thunell bize ve dizimize bir talih verdi ve bu baht hayatımızı sonsuza dek değiştirdi. Tüm Netflix grubu birinci toplantımızdan Stranger Things 3’ün lansmanına kadar her adımda bize takviye oldu ve yaratıcı süreçlerde bize hayalimizdeki özgürlüğü tanıdı. Birlikte daha fazla kıssa anlatmak için sabırsızlanıyoruz. – Elbette, birinci evvel Hawkins’e dönüş seyahatiyle başlayacağız!

Başa dön tuşu