The Sims 4 artık ücretsiz!

İlk olarak 2014’te çıkan ömür simülasyonu The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu.

The Sims 4 artık ücretsiz!
 

İlgilenenler Origin üzerinden oyuna alabilir ve Origin’in başlatıcısı aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun bir hafta boyunca fiyatsız dağıtılacak. Bir hafta içinde oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve denetim etme gücünün tadına varın.

Sim’lerinizin kendine has görünüşlerine ve eşsiz karakterlerine karar verirken yaratıcılığınızı kullanın. Onların kıyafetlerini seçin, saç modellerine karar verin ve kişiliklerini belirleyin. Oda bazlı yesyeni İnşa Moduyla favori dizaynları ve dekorları seçerek Sim’lerinize kusursuz meskenleri kolaylıkla inşa edin.

Sim’lerinizin alakalarını güçlendirin, yeni meslek amaçları peşinde koşun ve onların omurlarındaki varlıklı ve keyifli anları şekillendirin. Kendine has ortamlara sahip çok hoş dünyaları gezin, yerlere gidip ilgi cazip öbür Sim’lerle tanışabileceğiniz mahallelerde dolaşın.

Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın. Kendine has görünüşleri, kişilikleri ve yesyeni hisleri olan birbirinden farklı Sim’ler oluşturun. Oda bazlı yeni İnşa Modu ile Sim’lerinize basitçe konut tasarlayıp yapın. Dünyalar ortasında dolaşın, eşsiz mahalleleri ve farklı yerleri keşfedin.

İlişkilerden iş hayatına Sim’lerinizin hayatındaki varlıklı ve keyifli anlara istikamet verin.

İlgili indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Başa dön tuşu