TikTok akıllı telefonu Nut Pro 3’ü duyurdu!

Çinli tanınan görüntü paylaşım sitesi TikTok uygulamasının sahibi ByteDance, birinci akıllı telefonu Smartisan Nut Pro 3’ü duyurdu. Telefon android işletimine sahip olup, TikTok yıldızlarını hedefliyor. Çünkü aygıtın bunu başarabilecek ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunu söz ediliyor.

TikTok akıllı telefonu Jianguo Pro 3’ü duyurdu!

Dünya pazarında geniş kitlelere hitap eden TikTok, ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bir video paylaşım uygulaması. Geçtiğimiz günlerde akıllı telefon satışa sunacağını duyurmuştu. TikTok‘un sahibi olan Çinli şirket Bytedance, telefon üreticisi Smartisan ile iştirak kurarak TikTok odaklı bir aygıt geliştirdi. Şirket, bu sayede aygıtın TikTok yıldızlarını hedefleyerek, bunu başarabilecek olduğunu belirtti.

Cihazın özelliklerinden bahsedecek olursak;  Qualcomm üretimi Snapdragon 855+ işlemcisi yer aldığını, ayrıyeten bu işlemciye model seçeneğine nazaran 8 GB RAM yahut 12 GB RAM eşlik ettiğini belirtelim. Nut Pro 3, 6,39 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile bizleri karşılayacak.

Quick Charge 4+ 18 W hızlı şarj dayanağı ile gelen aygıt ek olarak 4.000mAh bataryaya sahip. Cihazın Android 9.0 Pie ile kutusundan çıkacağı belirtiliyor. 256 GB depolama alanına sahip olan model, yaklaşık 2899 yuan, yani 511 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak.

Başa dön tuşu