TikTok videoları filgransız nasıl indirilir?

TikTok görüntülerini filigransız nasıl indirebilirim diye soran kullanıcılar için ayrıntılı bir rehber hazırladık. İşte TikTok logosu olmadan nasıl görüntü indirilir sorusunun karşılığı.

TikTok görüntüleri filigransız nasıl indirilir Bu yazımızda tüm dünyada tanınan olan toplumsal medya platformunda filigransız görüntü indirmenin nasıl yapıldığını anlattık.

Kullanıcılar TikTok’ta kısa görüntüler paylaşabilir. TikTok kısa müddette en tanınan toplumsal medya platformlarından biri haline geldi ve büyük bir muvaffakiyete imza attı. Platformun düzenleme araçları, efektleri ve müzikleri sayesinde görüntüleriniz çok eğlenceli olacak. TikTok filigranı kaldırmanın yolları nelerdir aşağıdaki yazı ayrıntılı olarak anlatmaktadır.

En sevdiğiniz toplumsal medya uygulamasında daha sonra izlemek için en sevdiğiniz logosuz TikTok görüntülerini indirebilirsiniz. Birtakım hizmetler, görüntüleri filigran olmadan indirmenize müsaade verir.

1. SSSTikTok’ta TikTok görüntüleri nasıl indirilir?

  • İndirmek istediğiniz görüntünün kontağını kopyalayın.
  • SSSTikTok web sitesini açın.
  • Bağlantıyı web sitesi kutusuna yapıştırın. “İndir” düğmesini tıklayın.
  • “Filigran Yok” düğmesine basın.

Sistem, kullanıcıların kısa görüntüler paylaşabildiği bir toplumsal medya platformdur ve görüntüleri filigran olmadan indirmenize imkan tanıyan epey başarılı bir servisi vardır. SSSTikTok APK İndirme, görüntüleri sırf birkaç adımda indirmenize imkan tanır.

SSSTikTok’tan görüntü indirmek için evvel TikTok web sitesine gitmeniz gerekiyor. Tanınan toplumsal medya platformunun web sitesinde indirmek istediğiniz görüntüyü bulun. Akabinde görüntüye tıklayın.

Açılır pencerede ilişkiyi kopyala’yı seçin. Görüntü irtibatını kopyaladıktan sonra SSSTikTok resmi web sitesine gidin. Web sayfasının üst kısmında kutu göreceksiniz. Daha evvel kopyaladığınız ilişkiyi kutuya yapıştırmanız gerekecek. Bu noktada SSSTikTok “Ekle” butonu ile kullanıcılara hayli kolaylık sağlamaktadır. Sonrasında ise görüntüyü indirebilirsiniz.

SnapTik’te TikTok görüntüleri nasıl indirilir?

  • TikTok sitesini açın.
  • İndirmek istediğiniz görüntüyü bulun.
  • Video kontağını kopyalayın.
  • SnapTik web sitesine gidin. İlişkiyi kutuya yapıştırın.
  • “İndir” düğmesini tıklayın.

TikTok logosu olmadan görüntü indirmenize müsaade veren diğer bir hizmet SnapTik. SnapTik’ten görüntüleri filigran olmadan HD çözünürlükte indirebilirsiniz. Bunun için öncelikle toplumsal medya platformunun resmi sitesine gitmeli ve indirmek istediğiniz görüntünün linkini bulmalısınız. Görüntüyü bulduğunuzda, ilişkiyi kopyalayın. Akabinde SnapTik web sitesini ziyaret edin. Görüntü ilişkisini kutuya yapıştırın ve İndir düğmesini tıklayın. Bir indirme teması çabucak görünecektir. İndirme sürecini başlatmak için bu temaslardan rastgele birine tıklayabilirsiniz.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu