Türk Telekom ve İkitelli OSB arasındaki protokol uzatıldı

Türk Telekom ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi iştirakçilerinin daha yüksek süratte, kesintisiz ve yüksek kalitede irtibat, erişim, internet hizmetlerini almasını sağlayan protokolün 5 yıllık müddetle uzatılmasına yönelik mutabakat imzalandı.

Türk Telekom ve İkitelli OSB ortasındaki protokol uzatıldı

Güçlü altyapısı üzerinden verdiği hizmetler sayesinde, uçtan uca tahliller sunan Türk Telekom, işletmelerden sanayi kuruluşlarına, kamu kurumlarından lokal idarelere kadar teknolojik altyapısı, gelişmiş ses ve geniş bant tahlilleri ile sürat ve randıman kazandırmaya böylelikle rekabet ve küresel pazarlardaki güçlerini artırmaya katkıda bulunuyor.

Türkiye’deki endüstrileşmenin gelişmesinde büyük role sahip olan Organize Sanayi Bölgeleri’ne (OSB) teknolojik, çağdaş, çevreci ve yenilikçi tahliller sunan Türk Telekom, OSB’lerin teknolojik dönüşümüne ve OSB’lerdeki işletmelerin faydasının gözetildiği hizmet ve projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu vizyon çerçevesinde 30 bin işyeri, 300 bin çalışanı, yatırım bedeli, üretimi, ihracatı, istihdamı ve iktisada katkısı ile OSB’ler ortasında güçlü bir yere sahip olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ile Türk Telekom ortasındaki muahede 5 yıl mühletle uzatıldı.

İkitelli OSB ile Türk Telekom ortasında imzalanan protokol kapsamında; İkitelli OSB’nin haberleşme altyapısının uygunlaştırılması sağlanacak ve Türk Telekom tarafından kişisel ya da kurumsal müşterilere sağlanan tüm hizmetler OSB iştirakçilerine sunulacak.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen protokol imza merasimine; Türk Telekom İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İdare Şurası Lideri Mahmut M. Aydın katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu