Türk Telekom’dan gençlere avantajlı Selfycard

Operatör bağımsız tüm kullanıcıların yararlanabildiği Selfycard’ın, gençlere yüz yüze ve internet üzerinden yapacakları harcamalarda sunduğu inançlı alışveriş imkanı ve birçok avantajın yanı sıra Türk Telekom abonesi Selfy’lilere özel 1 haftalık 5GB internet ikramı de bulunuyor.

Türk Telekom’dan gençlere avantajlı Selfycard

Türkiye’nin önder bilgi ve irtibat teknolojileri şirketi Türk Telekom, gençlere özel olarak sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom’un eğlenceli gençlik dünyası Selfy kapsamında, gençler artık yüz yüze ve internet alışverişlerinde tüm harcamalarını VISA özellikli alışveriş kartı Selfycard ile yapabilecekler.
Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er, Selfy ile gençlerin fikirlerine kıymet vererek onların gereksinimlerine uygun esnek tahliller üretmeyi sürdürdüklerini belirterek “Yeni pratik ödeme tahlilimiz Selfycard ile gençlere inançlı alışveriş imkanı sunuyoruz. ‘İstediğin kadar yükle, istediğin yerde harca’ sloganıyla sunduğumuz Selfycard gençlere restorandan markete, e-ticaret sitelerinden dijital abonelikler ile uygulama ve oyun platformlarına kadar pek çok farklı alanda avantaj sağlayacak” dedi.
Rastgele bir sınırlama olmadan herkes kullanabiliyor. 

Selfycard’ın operatör bağımsız tüm kullanıcılara açık olduğunu söz eden Er, “Herhangi bir yaş sınırlaması bulunmayan Selfycard’ı tüm gençler rahatlıkla kullanabiliyor. Böylece gençlerin hayatlarını kolaylaştırırken harcamalarını da finansal sisteme dahil etmiş oluyoruz. Banka hesabı, kredi kartı üzere finansal araçlara sahip olmayan gençlerimiz, nakit para yerine kullanacakları Selfycard ile internet harcamalarını da daha inançlı formda yapabiliyorlar. Akıllı telefonlarına indirecekleri Selfy uygulaması üzerinden kart bakiyelerini, harcama ayrıntılarını basitçe takip edebiliyorlar. Tekrar Selfy uygulaması sayesinde Selfycard’lılar birbirleri ortasında kolay kolay para transferi de yapabiliyorlar” dedi. Selfycard’a para yüklemenin de çok kolay olduğunu belirten Er, “Tüm banka ATM’lerinden, PTT işyerleri ve PTTMatik’lerden, marketler ve perakende noktalarından Selfycard’a kolaylıkla para yüklenebiliyor” diye konuştu.

Selfy’lilere özel 1 haftalık 5GB internet hediye

Selfycard’ı ininal iş birliği ile çıkardıklarını da kelamlarına ekleyen Er, “Selfycard kullanıcıları mevcut tüm ininial kampanyalarından yararlanabilecekler. Operatör bağımsız tüm kullanıcıların faydalanabileceği Selfycard’ın Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy’lilere ise özel 1 haftalık 5GB internet armağanı de bulunuyor. Tüm ön ödemeli kartlar üzere aylık 750 TL yükleme limiti bulunan Selfycard’ı gençlerimiz tüm D&R’lardan yalnızca 9,90 TL karşılığında temin ederek çabucak kullanmaya başlayabilecekler” dedi.

Selfycard kapsamında Türk Telekom ile yaptıkları iş birliğini pahalandıran ininal CEO’su Ömer Suner, “Ülkemizin telekomünikasyon kesimindeki önder markası Türk Telekom ile ortak markalı ön ödemeli Selfycard projesiyle kıymetli bir iş birliğine imza attık. Türk Telekom ile yaptığımız uzun soluklu iş birliğimizin birinci eseri Selfycard ile Türk Telekom, Selfy üyesi gençlere özel +5GB internet armağanıyla artık oyun tutkunlarına daha da kolay ulaşabilecek. İş birliğimiz kapsamında Selfycardları birinci olarak D&R mağazalarından satışa sunacağız ve bu kartlar ininal Kart’ın tüm kampanya ayrıcalıklarına sahip olacak.” dedi.

Başa dön tuşu